Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile 7 screenshoty a detaiy

Zdenek Malinsky (9781)|7.1.2008 04:10
Tak zase něco "uniklo". Myslím, že netřeba kometáře a postačí jen linky:

link 1

link 2





Zdroj: msmobiles.com
tomulinek (216)|7.1.2008 08:31
Na to samé téma v češtině ... link zde
neoxo (133)|7.1.2008 09:02
No mozem povedat, ze sa celkom tesim na dalsi rok a na ten Win 7 Mob.
Je dobre, ze taketo informacie unikaju, pretoze som rozmyslal, ze su kupim nove PDA ale vidim, ze sa oplati pockat este nejaky rok.

thx
gulii (140)|7.1.2008 09:17
Jsem hodně zvědavý na krok XDA... Jestli se objeví také nějaké ukuchtěné romky s tímto OS :O Podle mě bude zapotřebí 128MB RAM.. :? A myslím, že na obrázcích je znázorněna Smartphone verze (chybí mi křížek :D )

Další screeny naleznete zde ;)
tomulinek (216)|7.1.2008 13:22
Dost pochybuji, že to pojede na Win Mobile 6.X strojích – dnešní běžné displeje přece nezvládají sledovat stisk více než jednoho bodu zaráz. A pokud jsem pochopil, o to v nové verzi také půjde (viz iPhone).

PS: Snad nebudu muset za rok zase měnit TyTN II... Kde na to furt brát a nekrást, že... ;)
Carabei (611)|7.1.2008 14:44
tak jestli takhle budou WM7 opravdu vypadat, tak si raaaaaaaaaaad pockam :cool:
CommanderZ (1798)|7.1.2008 16:00
Slinty slinty slinty slint :O

Grafika vypada uzasne, pro dnesni zarizeni to ale opravdu asi nebude. Jednak nemuzeme od 200 Mhz CPU ocekavat takove graficke vykony. Pak je tu to ovladani otresem, to dneska taky nic nepodporuje. A multi-touch rovnez.

Jsem zvedavy, jak na tom budou se zpetnou kompatibilitou pro aplikace. Jestli to bude tak dobre tak stejne zadne aplikace potrebovat nebudem :)
Mashe (622)|8.1.2008 12:27
nicmene obcas se ukazujou i ohlasy ze to je fake .. citace jednoho komentare :)

---
---
Asi vas zklamu, ale bohuzel je to fake:
1) ruzné obrázky mají různý poměr stran
2) nesourodost UI: všimněte si jak vypadá spodní lišta, napočítáte minimálně tři různé, včetně té se signálem a baterkou
3) jsou tam věci které nedávají smysl: proč zabírat signálem a baterkou 15px vertikálně, když dnes jsou to dvě stavové ikonky v rohu kam se pohodlně vejsou ještě další - to je plýtvání, a navíc nekompatibilita - a MS si na zpětné kompatibilitě dává záležet
4) to samé s tenkou horní lištou
5) zapnutý foťák jen kvůli detekci pohybu by snížil výdrž baterky tak na desetinu, a navíc bezdůvodně když senzor otáčení udělá to sámé bez negativních efektů - bullshit
5) wordovské rozhraní je nepoužitelné a je jen zmenšeným screenshotem wordu 2007, dvoupalcový a dvacetipalcový displej chce různé řešení rozhraní a MS to ví
5) horní lišta s ikonkama (třeba screen s eminemem) je hloupost - při jeho použití si prstem zakryjete jak celou obrazovku pod ním, tak i ty malinké ikonky vedle, pokud by lišta měla smysl tak dole...
6) sw klávesnice je menší než soušasná - blbost, to by se už vůbec nedalo ovládat, rozhodně ne prstem (ale kvůli prstu je tam to zvětšené písmeno)
7) nemyslím že by MS vyhodil celé stávající UI a začal tak bezostyšně kopírovat iphone, jakmile by se zabvil zpětné kompatibility, klienti by ztratili důvod zůstat s MS a stejně by šli do iphonu, to by si ms řezal větev sám pod sebou