Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak psat SMSky na PC?

Hunter_man (213)|6.1.2008 22:32
Tak se snazim pri seznamovani s Asus P526 zjistit, jak psat SMSky na PC, jak jsem to delal pred tim se svym mobilem, a nemohu najit zadny program, ktery by to umel - komunikovat se WM zarizenim, nebo jsem hledal spatne, poradi mi nekdo? Nerad bych psal vse na tom PDAcku, to je preci jen ve srovnani s velkou klavesnici opruz.
RStein (2012)|6.1.2008 22:36
Jeyo Mobile Extender
http://www.jeyo.com/extender.asp
Je i cesky freewarovy program, ale kdyz jsem se pres nej snazil poslat Sms, tak sms neodesla nedostal jsem ani zadne chybove hlaseni, coz me od dalsich experimentu odradilo.
Hunter_man (213)|7.1.2008 10:12
Super diky moc za odkaz! Ja zatim zkusil toto http://www.jeyo.com/companion.asp a to funguje. Az bud mit cas, zkusim jeste tu utilitu pro outlook.
Ppp2 (60)|7.1.2008 12:20
Taky to umi SmartPhone Studio. Neni to plugin, spis je funkcnosti a vizazi podobnej Nokia PC Suite pro Nokie.
htcjirka (1875)|7.1.2008 12:27
Taky hledam neco podobneho jako nokia pc suite,tam to maji perfektne vyreseno,praci se zpravami a nejen s nimy.
Co jsem koukal tak smartphone studio neni pro PocketPC,ale jen pro Smartphone s Windows Mobile.A neni tam podpora WM6
Ppp2 (60)|7.1.2008 14:35
Funguje to i s WM6, netvrdim, ze uplne, ale poslat SMS to umi. :)) Neumi to nacist SMSky v pameti telefonu, coz ale pri posilani nevadi.
Do Nokia Suite to ma zatim hodne daleko, ale je to na dobry ceste. Chce to rozsirit podporu ostatnich systemu a pridat "par" zalozek. :)
quick_pd (67)|7.1.2008 17:46
[QUOTE="RStein"]Jeyo Mobile Extender
http://www.jeyo.com/extender.asp
Je i cesky freewarovy program, ale kdyz jsem se pres nej snazil poslat Sms, tak sms neodesla nedostal jsem ani zadne chybove hlaseni, coz me od dalsich experimentu odradilo.[/QUOTE]
Tohle je super věc, dík.
Ale ještě stokrát lepší by bylo i volání přez PC pomocí PDA, to by byla vážně paráda :)
Ale to bych už asi chtěl moc co ?
ElSoft (1244)|7.1.2008 18:21
já pro ovládání celého PPC z PC používám My Mobiler - ovládání PPC z PC
přijde mi to všestranný a snad by se dalo i volat na hlasitý odposlech :)
quick_pd (67)|7.1.2008 18:23
[QUOTE="ElSoft"]já pro ovládání celého PPC z PC používám My Mobiler - ovládání PPC z PC
přijde mi to všestranný a snad by se dalo i volat na hlasitý odposlech :)
[/QUOTE]
je free ? Hadam ze asi ne :(
karlosmikos (36)|7.1.2008 18:36
to vis ze je to free, super programek taky pouzivam akorat mi vadi ze se to chova line oproti tomu kdyz ovladas primo pda;-}
quick_pd (67)|7.1.2008 19:17
[QUOTE="karlosmikos"]to vis ze je to free, super programek taky pouzivam akorat mi vadi ze se to chova line oproti tomu kdyz ovladas primo pda;-}[/QUOTE]
Super, to me potesilo :)
Ppp2 (60)|7.1.2008 21:24
[QUOTE="ElSoft"]já pro ovládání celého PPC z PC používám My Mobiler - ovládání PPC z PC
[/QUOTE]
Heh, tak to je maximalne hrotovej soft... :yes:
Hunter_man (213)|14.1.2008 22:32
[QUOTE="Hunter"]Super diky moc za odkaz! Ja zatim zkusil toto http://www.jeyo.com/companion.asp a to funguje. Az bud mit cas, zkusim jeste tu utilitu pro outlook.[/QUOTE] Tak pro ten Outlook mi to chodilo a ted najednou prestalo, je to jako spojene, ale hodi to chybovou hlasku :

Exception:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.1 Date : Mon, 14 Jan 2008 22:27:48 +0100
2.2 Address: 1000B79E
2.3 Module : JComm_WM.dll
2.4 Type : EAccessViolation
2.5 Message: Access violation at address 1000B79E in module 'JComm_WM.dll'. Read of address 00000000.

Tak nevim, co to ma byt:?:
Hunter_man (213)|7.2.2008 22:51
Tak jsem laboroval s temi SW od Jeyo. Ten, co se integruje do outlooku, je super, ale po case mi zacal hazet hlasky a nakonec prestala chodit i synchronizace, kdyz jsem ho odinstaloval, vse zase OK. Ten druhy je dobry na psani atd., ale co mi u nej chybi, je ponechani SMSek v pameti PC, pouze nacita stav z PDA. Ten pro Outlook je lepsi, nebot Outlook mam stejne porad spusteny, objevi se tam dalsi slozka SMS a tan SMSky porad zustavaji, nehlede na to, co je v PDA, to bych potreboval. Ale jak jsem psal, nejak divne se to chova. Nezkousel to nekdo, nez neco koupi, tak bych byl rad, aby to na 100% fungovalo.