Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS + GSM za rozumnou cenu

jvalasekcz (3)|6.1.2008 22:25
Zdravím,
potřebuji radu... Sháním nějaké zařízení, které bych mohl používat jako GSMtelefon příp. jako modem pro notebook a zároveň jako GPS v autě. Nejde mi o nějaké výkony ve hrách či aplikacích, prostě potřebuju telefonovat a spolehlivou navigaci k občasným cestám a občas net na notebooku na chatě přes EDGE.Nechci ssebou tahat dvě zařízení - mobil a GPS zvlášť... Už tři dny bloudím po různých fórech atd. a nemohu nalézt odpovídající výrobek. Už jsem byl skoro rozhodnut pro MIO A501, ale v recenzích je spousta narážek na velmi špatné ovládání a hluboce zapuštěný displej, který je údajně bez dotxkového pera prakticky neovladatelný, tak nevím a starší verze A701 má zase pouze GPRS...Nebo je zde někdo kdo MIO má a mohl by mi říci své zkušenosti s tímto produktem? Takže mé požadavky v kostce:

- GSM (i jako občas. modem)
- GPS (do auta - reproduktor pro hlasové pokyny)
- Foťák není podmínkou
- Nechci to na hry ani na nějaký složitý aplikace (max. nějaká Office)
- Cena do 10000Kč

Díky všem, kteří zareagují. Klidně mi napište i na email: [EMAIL=j.valasek@cmail.cz]j.valasek@cmail.cz[/EMAIL]
RStein (2012)|6.1.2008 22:31
HTC Artemis - skvele zarizeni a dnes i za dobrou cenu..
http://www.mnshop.cz/index.php?akce=hledat&q=artemis&w=all
jvalasekcz (3)|7.1.2008 13:58
Díky moc za radu... Tento vypadá opravdu slušně... Jen by mne ještě zajímalo, co se skrývá ve standardním balení...Protože např. konkrétně u MIA je ve standardní dodávce rovnou držák do auta i s nabíječkou do zapalovače... Je to přibaleno i u tohoto přístroje? A kdyby ne jaký držák doporučíte a kolik to stojí k dokoupení?