Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

display do červena

jookas (11)|6.1.2008 19:47
Display začal mať takú divnú červenú farbu, cely je taky divne cerveno flakaty, cim to môze byt? je to Mio A701
htcjirka (1875)|6.1.2008 19:54
Vadny displej,u MIA se tyto problemy vyskytovaly
jookas (11)|6.1.2008 20:30
aha, no super, tak to mozem dat na reklamaciu :( akurat ze teraz dost akutne potrebujem GPS tak mozno tak za dva tyzdne....
bude vadit ked tam nieje original ROM ale Oki24 ? lebo nemam zalohu originalu.
ale ked je to hw chyba tak by to nemalo vadit.
Zdenek Malinsky (9781)|6.1.2008 21:05
Asi to tak bude, ale naděje umírá poslední. Udělej si zálohu PDA - pokud nemá tvoje PDA nějaký backup manažer defaultní, stáhni si trial verzi Spb Backup, nainstaluj a udělej si zálohu (samospustitelnou). Pak udělej HR a uvidíš, zda se situace zlepšila. Pokud ne, klidně HR zopakuj vícekrát po sobě a uvidíš.
Nezlepší-li se to a ještě potřebuješ zařízení používat, tak klasický postup HR - kalibrace displeje - nastavit datum, čas, časové pásmo, regional settings a pak už jen udělat obnovu ze zálohy a po něm pro jistotu SR.

V případě reklamace rozhodně doporučuji naflashovat nějakou ROM, která byla výrobcem oficiálně vydána. Neznám postup servisu Mia, ale třeba u HTC je servis schopný neuznat záruku pro neofic.romku třeba problém s tlačítky.
jookas (11)|6.1.2008 21:09
jj zalohy su mi jasne, niesom prave zaciatocnik, ale ten display ma zaskocil :D skusim to s HR a uvidim, ked nic tak stiahnem nejaku ofiko romku a idem ho reklamovat, ale s chalanmi v sofose nikdy nebol problem s reklamaciou :D
jookas (11)|6.2.2008 17:53
Tak a mám ho naspäť, vymenili mi display tak môžem lepiť zasa fóliu :/ a nahrali tam novy SW, tak môžem zasa flashovať na OkiRom :D a ide to tak ako má, dúfam že sa to už nepošahá.