Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SIM na siet O2

l_kubko (3)|6.1.2008 19:05
Prajem pekny den chcel som sa opytat ci niekto z Vas skusal vlozit sim kartu do MIA A701 slovenskeho operatora O2. lebo mne to jednoducho neprihlasi ku sieti. teda telefon neviziada ani pin kod.
kid_rock (284)|6.1.2008 19:56
nuz mne ide normalne!davas ju tam dobre? :D
europan (10)|7.1.2008 14:53
Ja tam mam O2 uz takmer pol roka a v pohode ide, vratane SMS, GPRS/WAP :)
Skus ju vybrat a znova zasunut, tak ako je v navode, pripadne skus zasunut inu kartu, ci nahodou O2 SIM neni poskodena ;)
P.S. Dufam, ze ju strkas do SIM otvoru a nie do SD portu :D
l_kubko (3)|8.1.2008 22:10
No chalani vidim, ze vas drzia srandicky ale ten mobil mam uz nieco cez rok a doteraz som isiel normalne na Orange. A ta simka ide v pohode.teraz som skusal O2 a nic. tak som skusil t- mobile tam to islo chvilku ale po hodine tiez napisalo vyzvu ze mam vlozit sim kartu. akoby ju ignorovalo.
a nakoniec bol som v predajni O2 a tam mi riekli ze tieto pristroje maju problem s dualnym napajanim sim karty a kedze oni maju tie najnovsie sim karty tak ze bude tam problem.
ale ako tak citam problem bude asi niekde inde ked to vam slape v pohode.
v tej predajni mi tiez povedali, ze mam skusit prepalit novy firmware.
tak ako?
europan (10)|9.1.2008 08:27
V predajniach su vzdy najvacsi odbornici :sarcastic: To ako keby ti povedali v PC predajni, ze ked ti nejde Word na PC, tak preinstaluj cele Wokna :(( To ze to nejde na inom type PDA , pripadne inom MIO, neznamena to globalne ,ze to nejde na vsetkych, vid nas tu.
Skus si este od kamosov pozicat na chvilu O2 SIM a strc ju tam, ci ti bude korektne fungovat;) Inak som cital , ze niekedy sa stava, ze ta karta tam nejak dobre nedrzi, treba ju tam vsunut znova:?
Pripadne sa skus obratit na miotech forum, alebo na mioservis..ci by ti nevedeli nejak helfnut, ak to nezabere:)
sagvan_ce4you (1)|13.1.2008 13:49
rovnako ako 'europan' pouzivam O2 SIM na A701 uz pol roka bez problemov, akurat sa miesto nazvu O2 zobrazuje kod siete 23106, ale to samozrejme nema ziaden vplyv na funkcnost. pokial to tam strkas poriadne :D tak potom zostava uz iba skusit krizovy test: tvoju SIM na iny A701, inu (O2) SIM do tovojho A701, aby sa vylucilo/potvrdilo, co je pricina...
RStein (2012)|13.1.2008 14:28
[QUOTE="sagvan"]rovnako ako 'europan' pouzivam O2 SIM na A701 uz pol roka bez problemov, akurat sa miesto nazvu O2 zobrazuje kod siete 23106, [/QUOTE]
Zkuste v registrech v klici HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\RIL\OperatorNames pridat novou polozku typu String, pojmenujte ji 23106 a jako hodnotu zadejte O2.
l_kubko (3)|15.1.2008 22:53
SAGVAN

som skusal vlozik aj inu SIM O2 ale chovala sa takisto ako ta moja takze ani ju nenaslo.
a este som osobne nestretol nejakeho majitela MIA u ktoreho by som vyskusal moju kartu.

RStein
to co ste popisali je fakt super ale potreboval by som k tomu blizsie vysvetlenie lebo niesom nejaky profik na telefony.takze tie registre a HKEY mi velmi vela nehovoria.
ak vas teda mozem poprosit o nejaku hlbsiu specifikaciu kde to mam hladat velmi by mi to pomohlo.dakujem