Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kaiser - vysledek synchronizace - smazane kontakty

gampik (77)|6.1.2008 17:49
Dnes se mne stala takova velmi nemila vec. Tak se chci zeptat, jestli nemate nekdo reseni.

Na pc jsem preinstalovaval operacni system. Zazalohoval jsem potrebne programy, outlook jsem moc neresil, rikal jsem si - vse potrebne mam v kaiserovi, takze co se muze stat. Nainstaloval jsem activesync, spustil synchronizaci a z nejakeho podivneho duvodu se mne smazaly veskere kontakty v telefonu a v outlooku take neni zadny kontakt. Nechapu a placu.

Myslite, ze se ty kontakty nekam ulozily do pocitace a nebo jsou nenavratne pryc? Co jsem udelal blbe pri instalaci activesync? Proc se mne na smazani vsech kontaktu nezeptal? Zalohu kaisera mam, ale asi mesic starou. Takze kdyz bude nejhure, vse vyresim aspon takhle.

RStein (2012)|6.1.2008 17:58
Kontakty uz asi nikde nejsou.
Neptal se vas AS, zda nechcete zkombinovat polozky? Je to dialog se tremi moznostmi. Vhodne je pred pripojenim Wm zarizeni pri tomto druhu synchronizace SMAZAT VSECHNA partnerstvi v Kaiserovi.
gampik (77)|6.1.2008 18:04
Presne to jsem udelal. Smazal vsechna partnerstvi. Ale ocividne to nestacilo. Activesync se na nic neptal.

Ale ja se zeptam na jednu vec. Mam aktualni udalosti v kalendari nyni v kaiserovi a pak mam zalohu (spb backup a sunnysoft backup), kde je moje posledni verze kontaktu ale stare udalosti. Kdyz si ponecham nove udalosti, zustanu bez kontaktu. Kdyz obnovim nastaveni kaisera ze zalohy, budu mit nejake kontakty, ale mesic stare udalosti. Co s tim? Jak dostat nejlepe ze zalohy kontakty a zaroven neprijit o aktualni udalosti na kaiserovi, ktere tam mam ted?
RStein (2012)|6.1.2008 18:13
Opravdu jste smazal jste partnerstvi v PDA?
Udelejte aktualni zalohu zarizeni, aby vam alespon kalendar zustal.,
Sesynchonizujte s PC:
Mel by se vam zobrazit dialog, ktery jsem zminoval.
RStein (2012)|6.1.2008 18:20
A jeste jedna vec = pokud mate k dispozici jine pc, zkuste radeji synchronizovat poprve s nim (PC, se kterym nemate a nikdy jste nemel partnership)...