Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario III a HTC home weather

salvator_ce4you (137)|5.1.2008 23:31
Na MDA Vario III jsem ocenil htc home plugin. Bohužel se mi nepodařilo vyměnit město za jiné - problém je, že mám kódy k umístěním na serveru weather.com. Tento plugin však bere data z jiného serveru a např EZXX0030 pro Budweis nelze aplikovat. Nevíte někdo, jak dostat do tohoto pluginu server weather.com či jinak např Č.Budějovice??? ...A navíc mi docela štve, že na home zůstane předpověď pro den, co jsem data aktualizoval. Např pokud jsem je stáhnul naposled v pondělí a je středa, na home je stále pondělí. Např SPSweather se posouvá po dnech, že vidím vždy aktuální den. HTC nikoliv...
salvator_ce4you (137)|6.1.2008 00:20
hmm, po prolezení netu jsem našel možnost jak editovat XML soubor či přímo registry a našel jsem kód pro toto město i na serveru acuveather. Doplněním kódu EUR|CZ|EZ006|BUDWEIS by se vše mělo vyřešit. Bohužel při stahování dat ze serveru acuweather.com zahlásí, že data pro zvolené město nejsou k dispozici. Na desktopu však vidět jsou. Je zřejmě problém s pluginem.
maculak_ce4you (147)|6.1.2008 10:27
reseni je na xda, stahuji data I pro vesnicku kde bydlim, vice pres sz
xda - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=319187&page=73 a nebo tady je to prima popsano cesky u konkurence vkladam odkaz, pokud to neni koser prosim smazat - http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewforum.php?f=28&topicdays=0&start=75
HADES (209)|6.1.2008 11:04
ocenil bych kdybys napsal stručný návod jak na to, nebo třeba i odkaz na xda kde se dané téma řeší. díky
kofola173_ce4you (0)|8.1.2008 09:35
Spíše bych byl vděčný za česky polopatický návod.Díky.
maculak_ce4you (147)|8.1.2008 22:26
jestli umis cist tak pres jeden prispevek ho tam mas :D
kofola173_ce4you (0)|9.1.2008 06:38
Ano, přes určité problémy jsem se dočetl, že by mi měl pomoci Kaiser DLL overlay cab , ale ten již na tom fóru není, takze jsem pouzil HTC KAISER DLL REPLACEMENT z odkazu na forum xda a funguje to.