Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Záloha kontaktů z HTC S710 VOX

mmag (2)|5.1.2008 20:48
Mám dotaz, pro odborníky možná banální, ale mě to přijde jako neřešitelné: chtěl jsem zálohovat kontakty z VOXe, nainstaloval jsem active sync 4.5.0 (bulid 5096), ale přes BT se nic nedělo. Zkusil jsem to přes kabel, ikona AS se sice točila, ale žádné kontakty se v outlooku neobjevovaly. Vzhledem ke své dřívější zkušenosti, kdy se mi kontakty v mobilu smazaly (od té doby mám v kanceláři díru ve zdi :-) jsem po cca 5 minutách spojení přerušil (uzel nestačil, tak jsem to vypojil). Dotazy zní:
- když chci synchronizovat kontakty s Outlook 03, kde nemám ani jediný, co se stane? Přenesou se všechny kontakty z voxe, nebo bude i v něm prázdno? Tentokrát bych to už asi nepřežil...
- nebo máte nějaký freeware soft na zálohu a správu kontaktů?
Díky za rady

Zoufalý

P.S. Zkoušel jsem pročítat diskuze, tady i jinde, ale nenašel jsem odpověď; je pravda, že jsem hledání věnoval jen cca 4 hodiny, ale i tak.. Většinou jsem se setal se zkušenostmi, že data byla v PC a chtěli je dostat do smartphonu; já to mám opačně...
Ppp2 (60)|5.1.2008 22:36
Jsem novy, ale resil jsem stejny problem. Zkus Smartphone Studio. Me pomohlo pri exportu dat ze SIM a naslednem importu do telefonu. Jako vedlejsi produkt je i backup file.
Abych jen nechvalil, druhy den jsem zjistil, ze mi ze vsech cisel pri importu vyhodil pocatecni +. :sarcastic: Treba ti nekdo poradi neco lepsiho.
Zdenek Malinsky (9781)|6.1.2008 14:22
Titulní strana webu, rubrika Začínáte? Čtěte! , článek Jak nainstalovat a nastavit ActiveSync?

Pokud jsi hledal 4 hodiny (čemuž já osobně nevěřím), tak bys jistě našel, že:
- pokud chceš syncovat přes BT, tak první synchronizace stejně musí být přes kabel
- problémy s ActiveSyncem se řeší v sekci "+Komunikace ..." - doporučuji např.toto vlákno
- klasický problém "nejde syncovat" je většinou způsoben špatně nastaveným firewallem, většinou Kerio

Synchronizace s Outlookem přes ActiveSync probíhá obousměrně. Stačí jen trošku přemýšlet, číst a řídit se pokyny. ;)
pepiho (51)|6.1.2008 14:47
Mě nejvíc vyhovuje toto: http://www.jeyo.com/companion.asp