Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 71

Téma: novy surf+???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

nestacilo by v ICQ klientu nastavit port 80?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nevím jestli 80, ale na ICQ se dá připojit na port 443 (HTTPS) skrz proxy. Je otázka jestli to půjde i přímo bez proxy a jak T-Mobile vyhodnocuje provoz, pokud jen podle portů, tak by to mohlo projít, jestli analyzuje data, tak by to mohl být problém, navrhuju to vyzkoušet a přes Moje útrata sledovat, co to dělá.

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Tak na infu mi rekli,ze mi cast reklamace uznaji,protoze mi v prosinci uvedli v omyl/ze operatori nebyli dobre vyskoleni/ a data peclive analizuji..tak bacha na to zkouseni

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak sem si přepl ze starého Surf+ na nový a po cca 14 dnech musím konstatovat, že mi to vyhovuje, pouze Operou Mini jsem za měsíc natočil tak 10MB a možnost použít i jiný browser či instalovat MIDlety přímo z webu je osvobozující.

Natočit přes 50MB jen Operou Mini mi přijde docela jako extrém, takže nová verze tarifu Surf+ se mi zdá výhodnější.

U varianty Surf&Mail+ je to ovšem diskutabilní, pro intenzivní práci s poštou může být 100MB omezující a 30MB na cokoliv bylo zrušeno bez náhrady.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od xtonda
    U varianty Surf&Mail+ je to ovšem diskutabilní, pro intenzivní práci s poštou může být 100MB omezující a 30MB na cokoliv bylo zrušeno bez náhrady.
    Pozor na poštu se nevztahuje žádné omezení!!! 100MB je na net, pošta neomezeně. Mám osobně vyzkoušeno!!! Tento tarif mi vyhovuje více než předchozí, ačkoliv jsem "přišel" o ICQ.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Z těchto http://t-mobile.cz/FileStorage/OP_Su...f&MailPlus.pdf podrobných obchodních podmínek mi nevyplývá, že by se u Surf&Mail+ FUP na mail nevztahoval, pokud to tak opravdu je, tak asi pro spoustu lidí má smysl vyměnit 30MB na cokoliv za 100MB na web.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ještě chci doplnit, že i kdyby se podařilo tlačit ICQ přes 80/443, tak podmínky to výslovně zakazují, takže teoreticky by to mohli účtovat nebo možná i tarif zrušit(vypovědět).

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Mrknul bych se sem do odstavce Ceny připojení.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jestli myslíš tuhle formulaci:

* Surf+ pro neomezený internet na displeji mobilu (prohlížeč web’n’walk light nebo Opera Mini) a WAP
    * Surf&Mail+ pro internet na displeji mobilu a neomezený e-mail
    Tak magické slůvko neomezený je použito i u Surf+, navíc toto je jen takový marketingový plk, obchodní podmínky jsou obchodní podmínky. Neviděl bych to tak dramaticky, navíc pokud by platila ta méně výhodná varianta, pořád to nebude stát peníze, jen se to po těch 100MB zpomalí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Ano to je pravda.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Takže jestli jsem to dobře pochopil, tu novou verzi, tak můžu v PDAčku surfovat prakticky čímkoliv, Opera mini, Opera pro WM, IE,.. neomezeně, pouze po překročení limitu 100MB se mi sníží rychlost na těch 16kbps do konce zúčtovacího období. Email přes POP3 je zdarma (u varianty Surf@mail), jo týká se to i příloh? Mám pravdu?
    A jak je to s ICQ. Prý není povolena, takže jako se mám ICQ vzdát? Nebo jak to vyřešit?
    Zatím mám teda tu první verzi a asi nemám důvod to měnit, ale rád bych měl jasno.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Shrunu email neomezeně včetně příloh (věc výkladu služeb T-M) , internet 100 MB FUP pak snížení rychlosti.

Bohužel 100 MB se nevzahuje na ICQ či podobné služby. Osobně řeším přes wifi (hlavně skype), pokud je to nutné i přes gprs s tím, že si přenos dat zaplatím. datový tok není tak veliký.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Pokud se nastaví v ICQ port 80, tak by mělo jet přes HTTP, takže taky zdarma.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Tak na to bych moc nespoléhal. Někdo tu cosi psal o tom, že to není jen o portu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Takže se mi teda nevyplatí přecházet na novou verzi. Surfuju přes Operu mini a těch 30MB mi vpoho vystačí na ICQ a takový to postahování počasí a drobností kolem PDAčka. Ještě jsem se nikdy přes těch 30 nedostal.

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Surf+ a HD
    Od malcor_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-03-2009, 07:25
  2. Zpoplatněný Surf+
    Od Xshocker v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-08-2008, 20:54
  3. Surf+, Surf&Mail+ nové změny