Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kaiser: neustálé samovolné rozsvěcení displeje

JecminekMaselnik (464)|4.1.2008 22:56
Děje se mi na kaiserovi zajímavá věc. Ve víceméně nepravidelných intervalech se mi rozsvěcuje displej. Např. suspenduji-li zařízení tlačítkem, displej zhasne, ale za několik sekund se rozsvítí s nižší intenzitou jasu. V tomto režimu je aktivní pouze dotyková plocha, nikoli tlačítka. Krátkým stiskem power se displej nezhasne, ale aktivují tlačítka. Teprve dalším stiskem se displej vypne a po dalších pár sekundách se situace opakuje.
Nechám-li to být, displej po chvíli zhasne. Nicméně v nepravidelných (možná pravidelných, těžko říct) intervalech se rozsvěcí a telefon se uvádí do popsaného stavu, tzn aktivní dotyková plocha, neaktivní tlačítka.
Chovala se mi tak origo rom, schapsova rom i poslední duttyho. Máte někdo podobnou zkušenost, případně ještě lépe řešení? Díky moc.
JecminekMaselnik (464)|6.1.2008 15:01
to fakticky nikomu nedělá?
RStein (2012)|6.1.2008 15:11
Obrazovka/zarizeni se mi vypne podle toho, jak mam nastaveno vypinani v konfiguracnich appletech.
Pri rucnim stisku tlacitka Power se obrazovka Kaisera na chvli vypne, ale po chvili se znovu podsviti.
Kdyz prehravam muziku v HTC Audio Manageru, obrazovka po stisku tlacitka Power zustene vypnuta.
Originalni ROM - zlastni chovani, ale nijak mi nevadi, takze po pricinach jsem nepatral...
Chrono Leggionaire (187)|6.1.2008 15:11
přeflashoval bych nějakou čistou Vanilla ROM, a nic neinstaloval..Tak zjistíš, zda je problém v přístroji, nebo v nějaké aplikaci
FALCO_01 (32)|6.1.2008 16:22
mě to dělalo na original ROM, když zhasl displey po chvíli se sám rozsvítil a opět zhasl, myslím že to dělal nějaký soft. teď tam mám ROM CSY a zatím funguje v pohodě sice už tam nemám všechen soft co jsem měl na staré ROM takže nemůžu zjistit co to za soft dělalo.
JecminekMaselnik (464)|6.1.2008 18:01
[QUOTE="RStein"]Obrazovka/zarizeni se mi vypne podle toho, jak mam nastaveno vypinani v konfiguracnich appletech.
Pri rucnim stisku tlacitka Power se obrazovka Kaisera na chvli vypne, ale po chvili se znovu podsviti.
Kdyz prehravam muziku v HTC Audio Manageru, obrazovka po stisku tlacitka Power zustene vypnuta.
Originalni ROM - zlastni chovani, ale nijak mi nevadi, takze po pricinach jsem nepatral...[/QUOTE]
neposloucham muziku, takže chování při této činosti jsem nesledoval. Automatické vypínání mi funguje taky, nicméně to samovolné rozsvěcení se rovněž projevuje, klidně i po delší době.
Mi to celkem vadi, protože si myslím, že rozsvěcení displeje má dosti výrazný vliv na výdrž baterie.
RStein (2012)|6.1.2008 18:03
JecminekMaselnik: Nikdy jsem nevidel, ze by se kaiser po automatickem vypnuti samovolne zapnul - krome udalosti typu prichozi volani, SMS apod.
S vydrzi jsem maximalne spokojenej.
FALCO_01 (32)|6.1.2008 21:39
Tak jsem nainstaloval zpátky soft: CommMgrPro 1.2 který jsem tam měl na staré ROM a zjistil jsem že to dělá znovu. Podlé mého to dělá když si updatuje informace o BTS -ce a možná v tvojím případě to bude dělat taky nějaký comm manager. Pozjišťuj co tam máš za soft. Pokud ho vypnu tak mi to nedělá.
JecminekMaselnik (464)|7.1.2008 11:38
RStein: teď se na to dívám. Kaiser se vypne a bezprostředně poté opět, se slabším podsvícením, se rozsvítí displej. Nevidím tedy rozdíl mezi automatickým vypnutím a ručním.
FALCO: dělá mi to, i když je comm manager vypnutý.
htcjirka (1875)|7.1.2008 12:04
Dela ti to zrejme nejaka doinstalovana aplikace,HR,nevracet zalohu a instalovat vse postupne od zacatku.