Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak nastavit odesílání souborů přez bluetooth na pam.kartu

r.dave (6)|3.1.2008 13:57
Žádám o radu. Když mi někdo odesílá cokoli přez bluetooth, tak se mi to ukládá do my documents. Zkoušel jsem již řadu programů, které dokáží odeslat soubory na pam. kartu např. bluezard, sniper, fileakceptor atd., ale ani přez jeden mi to nechodí. Mám HTc touch, s wm6 a českou lokalizací. Ve všech programech je nastaven název pam. karty storage card, ale v české lokalizaci se tato jmenuje paměťová karta. Pokud v programu nastavím cestu na pam. kartu, tak se soubory ukládají do my documents. Pokud nechám cestu na storage card, tak se v paměti tel. vytvoří složka storage card a soubory se ukládají do ní. Nezná někdo nějaké rozumné řešení? dík
RStein (2012)|3.1.2008 14:40
Zmenit nazev SD karty muzete v registrech:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\SDMemory:Folder
Veskere odkazy obsahujici stavajici nazev karty ale budou nefunkcni.
r.dave (6)|3.1.2008 15:37
Můžeš mi podrobnějc napsat jak ten registr upravit a pomocí jakého programu a kde ve wm6 ho mám hledat? Díky moc
Zdenek Malinsky (9781)|3.1.2008 16:00
Třeba pomocí Total Commanderu (v PDA) - jak jsou tam \\ tak na to klikneš a pak vybereš registry.
RStein (2012)|3.1.2008 16:02
Primo v zarizeni muzete pouzit napr. Total Commander CE.
Kdyz mate zarizeni pripojeno pres ActiveSync, muzete primo na PC pouzit CeRegeditor (doporucuji) - https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=1527
r.dave (6)|4.1.2008 16:57
Tak se mi název karty přez registry podařilo změnita na Storage Card, ale soubory se mi stále ukládají do my documents. Poraďte jak na to třeba další úpravou registrů. díky
RStein (2012)|4.1.2008 17:16
bluezard umi ukladat na SD kartu.
Problem u vychoziho MS BT stacku i dalsich aplikaci je, ze i pri presmerovani My Documents nejdrive prijaty soubor prozenou internim ulozistem pristroje.
r.dave (6)|4.1.2008 17:42
Můžeš mi teda poradit nějaké funkční řešení. díky
RStein (2012)|4.1.2008 17:58
Bluezard, resp. na prijem souboru staci smart file acceptorhttp://www.wm-soft.com/products/smart-file-acceptor
r.dave (6)|4.1.2008 20:40
No právě, že mi to nejde ani přez ten smart file acceptor. Stále mi to ukládá do my document. Poraď peosím už si z tím nevím rady!
RStein (2012)|4.1.2008 21:16
Mne Acceptor na HTC Artemis Wm 5 chodil dobre - jestli se nepletu, musite pustit exe acceptoru. Udelal jste to?
Bluezard obsahuje stejny kod jako smart file acceptor. Opravdu netusim, co na Touchi vadi...
RStein (2012)|4.1.2008 21:23
A ted mi jeste blesklo hlavou: Mate NEzaskrtnuto Receive all incomming beams (Prikmout vsechny prichozi IR prenosy) v nastaveni IR? Pokud je zaskrtnuto Receive...., je myslim vzdy pouzit vychozi MS Bt transport.
r.dave (6)|5.1.2008 11:13
Tak vyřešeno měl jsem zaškrtnuto Prijmout vsechny prichozi IR prenosy. A rozchodil jsem to na smart file acceptoru. Díky moc za trpělivost a vyřešení problému.