Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nastavenie Ozi CE

joko_ce4you (35)|2.1.2008 14:51
Prosim pomozte mi!
Ozi mi fungoval perfektne az do doby ked som musel dat PDA do servisu. Nepametam si totiz vsetky nastavenia na jednotlivych listoch "Configuration".
A teraz po znovunainstalovani, neviem ako som to vsetko mal nastavene. Uz niekolko mesiacov som tam nic nenastavoval a vsetko som zabudol. Potreboval by som nejake zakladne nastavenie pre vsetky zalozky. Problem mam v tom, ze sa mi neukazuje červená čiara prejdenej trasy (len šipka) alebo mi svieti na displ. "GPS Tracking Suspended". Tak som sa v tom nastaveni hrabal, ze uz to neviem dat dokopy. Poradi mi niekto prosim step by step.
Dakujem za kazdu radu.
Viktor Čistič (117)|2.1.2008 16:31
Co se týče té trasy, tak v menu File -> Track Log -> zaškrtni Log Track to File. Potom v menu File -> Configuration -> Tracks si můžeš volit nějaké atributy (třeba barvu čáry a její tloušťku...)
joko_ce4you (35)|2.1.2008 17:03
Dakujem, to mam nastavene. Aku hodnotu treba nastavit na "File Log Dist " a Mem Log Dist" a tiez " Track Tail" a co to vlastne je?
toja (366)|2.1.2008 19:55
[QUOTE="joko"]Prosim pomozte mi!
...Potreboval by som nejake zakladne nastavenie pre vsetky zalozky. Problem mam v tom, ze sa mi neukazuje červená čiara prejdenej trasy (len šipka) alebo mi svieti na displ. "GPS Tracking Suspended". ...[/QUOTE]
Čo sa týka "GPS Tracking Suspended" :
Menu v dolnom riadku: View/Toolbars a zapni si System Toolbar.
Potom v tom menu čo sa Ti zobrazí, tapni na tú strednú ikonku.
Potom by malo aj Trekovať.
Viktor Čistič (117)|2.1.2008 21:38
Já to mám nastaveno takto (v pořadí, jak to píšeš): 500,250,100. Všechno funguje :yes:
joko_ce4you (35)|4.1.2008 17:12
Tak už mi to ide OK. Ďakujem za pomoc.