Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spb finance

vkump (11)|5.5.2004 19:22
Existuje k Spb finance desktopová verze se kterou by se dalo synchronizovat PDA?
váňa (242)|6.5.2004 13:15
Pokud vím, tak neexistuje. :(
David_ce4you (199)|7.5.2004 10:00
Ale pokud vlastníte program Quicken, tak existuje Spb Finance Quick Edition, která umí data s tímto programem synchronizovat. Další možnost je ve Standardní verzi a to export/import dat v qif formátu (tj. formát Quickena) a použít libovolnou aplikaci, která umí tento formát.
Pavel Koza (4761)|11.5.2004 11:28
Jen doplnim, ze se pracuje na verzi, ktera to same bude umet se stolni verzi programu Money. Jine verze se uz zatim neplanuji.
TheMelin (1642)|3.2.2005 14:06
Jsem asi lama.Můžete mi poradit co je to při zadávání nove transakce CLR? Je tam na výběr "C" a nebo "R".To samé je i při vytvoření nového účtu, jen mne nenapadá co by to mohlo být :sarcastic:
skyvlado (72)|25.2.2005 14:51
Mám taký zásadný problém pri práci s dátami z spb finance v MS Excel. Po exporte do xml a následnom otvorení v MS excel sú niektoré údaje (čísla) zapísané ako text a teda nie je možné s nimi pracovať :no: Ako odstrániť túto chybu resp. sa jej vyvarovať?
strojvudce (390)|26.2.2005 19:03
[QUOTE]Jsem asi lama.Můžete mi poradit co je to při zadávání nove transakce CLR? Je tam na výběr "C" a nebo "R".To samé je i při vytvoření nového účtu, jen mne nenapadá co by to mohlo být [/QUOTE]

Taky by mne to zajímalo.:oops:
Medved_ce4you (200)|26.2.2005 23:24
[QUOTE="TheMelin"]Jsem asi lama.Můžete mi poradit co je to při zadávání nove transakce CLR? Je tam na výběr "C" a nebo "R".To samé je i při vytvoření nového účtu, jen mne nenapadá co by to mohlo být :sarcastic: [/QUOTE]
C = cleared
R = reconciled

Znamena to, v jakem stavu je jednotliva transakce, jestli uz byla zauctovana, nebo ne.