Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P526 - Zkušenosti

chucky_ce4you (21)|1.1.2008 18:53
Chtěl bych se zeptat jaké má kdo zkušenosti s P526.
Mě už se stalo, že telefon zamrzl, a také když ho vypnu tak mi občas z nabídky zmizí ikona navigačního programu. Tak napište jaké zkušenosti máte?
Hunter_man (213)|4.1.2008 10:38
Ja ho mam od vanoc a jeste jsem s nim toho moc nestihl, zatim porad pouzivam stary mobil a pomalu pripravuji kontakty na presun. ale co jsem si s nim zatim hral, tak bezi bez problemu, ale abych to nezakrikl:cool:
Jenom jak jsem tak premyslel, jak se pisou SMSky pres PC? Je to jako PDAcko, tak mi ho programy, co mam na mobily, nedetekuji. Predem dik yza rady.
A jeste jedna vec, kdo ma toto zarizeni, oproti normalnimu mobilu, co mam, to ma desne slabou citlivost na signal, je to jev tohoto zarizeni?
chucky_ce4you (21)|4.1.2008 14:56
Signál trošku slabší je ,ale ne nějak razantně. SMS nevím ještě jsem je nezkoušel.
Chci se zeptat jaký používáš navigační software?
Hunter_man (213)|4.1.2008 19:40
Zatim zadny, na 636ce jsem mel Destinator, ted jsem koupil Dynavix, tak uvidim. Ten Destinator neni spatny, byl jsem s nim spokojeny, ale u dynavixu pro me budou jdnodusi a dostupnejsi aktualizace map atd..
htcjirka (1875)|11.1.2008 16:22
Ja ho mam ode dneska,takze ho budu pomalinku testovat.Co se tyce navigace,zustanu verny tom tom navigator ci iGO 2006 PLUS.
chucky_ce4you (21)|12.1.2008 07:45
Já používám Tomtom. Jsem s ním spokojený, ale jediné co mi trošku vadí je delší doba než se načtou satelity.
Jinak je to přístroj celkem dobrý.
Chci se zeptat jestli používáte fólii na display a pokud ano tak kde se vám ji podařilo sehnat.
milennium (336)|12.1.2008 14:13
Pro: uiqjirka
Viděl jsem,že ho prodáváš. Můžeš jen tak zběžně shrnout nějaké poznatky s tím přístrojem ? Jedná se mi hlavně o to,jestli stíhá OMAP navigaci a jak je to s RAM 64Mb ? Je to použitelné ?
Díky.
htcjirka (1875)|13.1.2008 09:10
Muzu ti rict,ze oproti kaiserovi ma rychlejsi odezvy,na to ze to ma jen 200Mhz Omap.Ram celkem ujde,ale neni to na to mit spusteno mraky aplikaci.Pri navigovani,do toho nejake hovory,smskovani,stiiha zadny problem.
Nic neprodavam.
Harmi (40)|30.9.2008 13:49
No az na tu nedostacujici interni pamet a absenci Wifi celkem ujde ale zacinam premyslet ze si k nemu jeste poridim HTC diamond