Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upomínky mimo synchronizaci

tykadlo_ce4you (3)|31.12.2007 10:53
Zdravím, jsem tu poprvé.
Chtěl bych poprosit o radu, zda nevíte o nějakém prográmku na úkoly a připomínky, který běží jenom na Pocket PC a nesynchronizuje se s Outlookem. Důvodem je, že nechci, aby se mi moje soukromé záležitosti přenášely na PC v práci a tam si je mohl kdejaký zevloun číst.
Díky!
ElSoft (1244)|31.12.2007 11:31
nebude jednoduší se na daném počítači připojovat jako host, nebo si v AS nastavit co chceš synchronizovat?
00255419_as_HOR.png
tykadlo_ce4you (3)|31.12.2007 14:12
To by mi problem nevyresilo, protoze nektere synchronizovat chci a nektere jsou soukrome. Jedina cesta by snad byla nastavit k upomince, ze se nema sync., ale to snad nejde .... Urcite by to resil separatni soft, ale o zadnem zatim nevim a proto jsem zavital sem :-)
Dryha_ce4you (143)|1.1.2008 19:28
uplne jednoduche - v Outlooku je dole v kazde pripomonce,kontaktu a vsem moznem checkboxik Soukorme .. a vidi zevlouni akurat Soukroma udalost apod. :)
tykadlo_ce4you (3)|7.1.2008 19:37
Diky, znelo to dost zajimave, ale v praxi to vypadalo tak, ze se udalost normalne zobrazi a u ni je klicek znazornujici asi to soukromi. Mozna mas nejakou jinou verzi, ja mam MS Outlook 2003.
RStein (2012)|7.1.2008 20:07
Nastaveni soukrome se uplatni napr. pri sdileni kalendare Exchange = u sebe na pocitaci ale samozrejme udalosti vidite.
Pokud se jedna o pocitac sdileny mezi vice uzivateli, tak si zaheslujte pst v Outlooku (resp. zaloztre pro kazdeho uzivatele novy Windows ucet).