Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 10 PrvníPrvní ... 78910 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 146

Téma: Artemis/Orbit WM6 CZ ROM s SDHC+WIFI+TFlo...

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Děkuji všem za rady a snahu. Jestli jsem to dobře pochopil, tak pokud mi flešování WM6tkou na 3% klekne, není cesty zpátky, protože je část systému již přepsána a musím jít do USPL. Lze USPL provést z prostředí VISTY?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Sorry za dotaz na USPL. Na stránce http://www.anichillus.net/index.php?topic=21.0 jsem našel postup na upgrade PDA z prostředí Vist.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Již několik dní používám PhSnake-lite CZ ROM a mám pár chyb
    -v průzkumníkovi se zip archivy jednou (většinou po resetu) zobrazí a pak už zahlásí jen chybu Zip Mobile-došlo k neurčené chybě, přičemž ikonky ZIP archivu jsou jednou neurčené, jindy od TotalCommanderu
    -systém se zasekává (zejména při načítání adresáře se ZIPy v Total Commanderu a práci s SD) na minutu až 2 přestane pracovat a pak zase sám začne, přitom nefungují ani tlačítka a vypadá úplně mrtvě
    -BT nejde přenos souborů, jediná dostupná položka je Telefonické vytáčení sítě
    -občas vyskočí hláška Microsoftu s žádostí o pomoc při vylepšení
    -mezi programy chybí některé ikony (Esmertec Java...) a člověk je tak musí lovit v adresáři windows
    -Název Paměťová karta není zrovna nejšťastnější, pro rozumné používání programů z SD je jej potřeba v registru změnit aspoň na standartní Storage Card
    -TCMP z nějakého důvodu najednou neumí přehrávat WMV soubory, hlásí že chybí kodek WMV9
    -Nevím, jestli je úplná absence jakékoliv kalkulačky rozumná, pokud někdo nic nemá, musí hledat
    -a pak už jen hlouposti, jako defaultně zapnutý task manager (pokud někdo používá BS, jako já, nebo SPB, vůbec ho nepotřebuje a navíc jej musí napřed vypínat), potřeba přidat alespoň nějaké téma (default windows není zrovna nejčitelnější, zvuky u budíku a u vyzvánění nejsou v defaultu žádné použitelné (musí se přez registr přidávat další, nebo měnit jejich názvy na 3 přednastavené) ...

Na některé věci (ty úpravy registru, nebo téma) jsem udělal malý opravný balíček, ale něco nevím jak řešit (to BT, zasekávání, nebo kodek), můžeš pomoct, nebo šlo by s tím něco udělat?

Jinak je to vynikající systém, krásně svižný (náběh minuta a 7 sekund) velice rychle reagující, práce s kalendářem se v rychlosti při větší databázi vůbec nedá porovnat... Díky
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

mas lite verziu tak sa nediv ze nejsu temy - to je umysel. neni problem si ich tam dohrat. java tam myslim je. ZIP je odstraneny (aj tak ten default je shit a je tam TC). Tawsk manager je tam defaultne(ja v mojej osobnej ho nemam-WisBar to isti). Nazev Pametova karta je defaultne ale da sa zmenit v HKLM/System/storageManager.... BT prenos ide ale musis si povolit OBEX(beam). Kalkulacka je len som asi zabudol spravit shortcut(1-calc lite).

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Rikam, ze ty hlouposti jako témy, zvuky, zástupci office nebo název SD a další úpravy registru mě až tak neberou, protože se to dá jednoduše dodělat - to jsem dodělal v tom cabu (kalkulačku jsem nenašel - to mi neva mám ji na SD, word, excel i javu jo), ale to zasekávání (úplně čistého systému bez jakýchkoliv úprav a instalací) je dost nepříjemný. Absence ZIPu mi nevadí (ve windows sice nějaký zipview.exe je, ale nevím, k čemu to je -nejde spustit), ale připadá mi, že to má vliv na to sekání, protože se to stává pravidelně když v TotalCMD najedu do kterékoliv složky obsahující víc zipů (zkoušel jsem ještě Meschleho ROM a tam se mi to neděje, ještě zkusím originál T-debilCZ). Nenapadá tě něco, čím by to mohlo být? Nevím, která knihovna je pro WMV9 kodek, tak ji nemůžu přidat, nevíš? U BT mám beam povolený, ale možná dělám něco blbě, zkusím to ještě spojovat s dalšíma mobilama.
    A ještě prosímtě nemůžu na vestavěné klávesnici napsat háček ani čárku nad jiné písmeno, než klávesnice obsahuje, nejde tak Ň,ň,Ď,ď,Á atd. Co je to za klávesnici? Nepomůžeš?
    V každém případě je to vynikající ROMka a děkuji za ni

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

ten kodek netusim, ale ta klavesnica je default od megashitu

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

A s tím sekáním jsi problém neměl? Netušíš, co s tím? Nedělá to třeba ta absence zipu, nebo třeba nějaká asociace s neexistujícím programem?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

neviem netusim, ja mam totiz vlastny build (resco, opera, PIRC, no cube, htc home...1calc full....) a uz aj tak arte nepouzivam, momentalne sa venujem cestine do polarisa

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak zasekávání se spravilo po instalaci pocket RAR. V tomhle opravnem balicku je krome nastaveni registru, doplneni ikon a nejakych zvuku a temat take. Pro prehravani videda WMV9 v jinych prehravacich, nez WMP jsou potreba knihovny wmadecoder.dll a wmvdwcoder.dll, ktere jsou soucasti druheho baliku. Tyto knihovny je potreba nahrat bud do adresare windows, nebo do adresare TCPMP
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Nevíte prosím někdo na co všecko má vliv upgrade radia? Po nahrání nové verze mám o dost slabší příjem FM radia a chytám míň stanic. Je to možný? Má někdo ten samý problém?

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Myslis si, ze to ma vliv na FM Radio? Nezbourali ti spis vysilac ;-) ja nevim, ale podle me to s upgradem radia nema nic spolecneho.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

A upgrade systému na to asi taky nemá vliv, co? Po převlashování mám najednou na rádiu místo 10 stanic 2, nevíte, co se mohlo stát?

kropac_ce4you
    Guest

EDIT: už jsem to vyřešil

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od kropac
    EDIT: už jsem to vyřešil
    Ahoj.Ale jak?Zdeny

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Můžete mi poradit jak v ROM-LITE nastavím mms pro O2 ??? Nenašel jsem to tady.
    V položce Zprávy nemám samostatně účet mms a sms (je to dohromady) a tak nemám jak nastavit správné údaje k příjmu a odesílání...

EDIT: Díky Ti PhSnake

Strana 9 z 10 PrvníPrvní ... 78910 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 309
    Poslední příspěvek: 26-03-2011, 00:02
  2. Artemis/Orbit WM6.5
    Od bubo_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-12-2009, 11:28
  3. XDA Orbit / HTC Artemis Active sync nejde..
    Od Metiu v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-08-2007, 19:13
  4. HTC P3300 aneb Compact III aneb HTC Artemis aneb XDA Orbit
    Od Falco_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-10-2006, 18:11