Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odstranění spodní lišty v Today (kde jsou 2 tlacitka)

sirandrew (210)|30.12.2007 23:37
Hrál jsem si s Wisbar Advance, ale žere moc RAM tak jsem ho odinstaloval. Napadlo mě ale, že většinu věcí si lze upravit v registrech - bez programu.

Jedná se mi o tu lištu na Today jak jsou ty 2 soft keye.
Stačilo to zakliknout a hned zmizela - žádný restart nebo tak něco takže pujde asi jen o úpravu 1 hodnoty v registrech. Něco jako a hodnota z 1 na 0 :)

Má někdo tip, kde to přepsat? Díky moc.

A ješte jestli je moc těžké horní lištu přenunout dole (místo té s tlačítkama). Aby to bylo jako na PC.

(Qtek 9000, WM6 ThingOnASpring ROM - xda dev)
RStein (2012)|31.12.2007 00:32
Ad soft keys) Mrknete na VJToggleTodayhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=257485
Zmena pozice tlacitka START by znamenala AFAIK prenos okna (API MoveWindow)
sirandrew (210)|31.12.2007 12:09
Více méně to bylo spíš pro WM 2003 a nebo QVGA.
Podle screenů z WM5 to nevypadalo moc funkčně.
Psali ale o zmenšení lišty startu na 2 pixely.
Někde v registrech musí být složka pro ten panel kde je kam směřuje jedno tlačítko, jak se jmenuje, kam druhé... a nakonec tak musí být i info o výšce.
Stačí to jen najít a přepsat na 2px - nebo ještě líp na 0px.

Ale kde to je :?: :( :(

PS.: mělo by to vypadat nějak takto:


Fotomontáž udělaná v malování :D

A ještě se mi pomocí WisBaru Advance podařilo "vysadit okna z rámu". Mám bohužel jen tento screen, ale asponň trochu jde vidět, že s oknem se dá volně hýbat a má svoje OK/X takže by se tím vyřešil problém když by start byl dole.

kesu (548)|10.6.2008 12:00
to přesunutí lišty by se mi taky libilo
Dreix (56)|10.6.2008 18:46
Zdarec!

Mam tu cab, ktery dokaze smazat dolni listu, ALE, je tu maly detail, ktery me od toho odrazuje...vzycky kdyz mi nekdo vola/napise/upominka (ci cokoli, co nejak reaguje s today) tak mi uprostred (momentalne neviditelne) listy vyskoci ikonka klavesnice....jde to nejak odstranit, obejit, ci neco podobneho?
kesu (548)|10.6.2008 19:34
Dá se to pak eventualně nejak odstranit? resp.odinstalovat?
Dreix (56)|10.6.2008 20:30
[QUOTE="kesu"]Dá se to pak eventualně nejak odstranit? resp.odinstalovat?[/QUOTE]

Samozrejme, das odinstal a restartujes pda a je to OK

EDIT:

Mam tu neco dokolaneho:) :yes: Jede to naprosto OK a jsem s tim andmiru spokojen, pri nejake notifikaci ji neuvidite, jen ikonku nahore, po jejim otevreni se vam dole otevre to okenko jak jsme zvykli a TED POZOR, pri jejizm zavreni se zavre vse a mate zas prazdnou dolni cas Todaye :D
kesu (548)|10.6.2008 20:31
super,tak ja to vyzkoším a uvídíme..díky za tip