Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - zvuk a při videozáznamu

Rom4n (340)|29.12.2007 13:48
Ahoj, taky máte při některých videozáznamech zvuk posunutý kolikrát i o 1-3 sekundy? Docela je to naprd, když to děla kvalitní záznam zvuku,ale nejde současne s obrazem...
vraby_ce4you (22)|5.1.2008 10:51
tak tenhle problém mám taky, nevím jestli je to normální nebo nějaká chyba, každopádně je to celkem naprd
Rom4n (340)|5.1.2008 11:58
nekdy to jakstaks jde a kolikrat fakt o 4 vteriny a je to pekne nanic. Ale mam jeste jeden problem, je uvedenej ve foru - pres obraz mi pri foceni nebo nahravani litaj barevny nadechy, jakobys prehazoval filtry na vyvazeni bile barvy. Psal jsem podruhy do asusu a prej to tam uz resej, tak snad s necim vyjdou.. Stalo se mi to po update na WM6, takze HW chyba to bejt nemuze
Dash_ce4you (2)|22.11.2008 10:57
Zdravim, podarilo sa vam ten problem s oneskorenim nejako odstranit? Ja mam podobny problem (alebo rovnaky, akurat ten vas problem znie tak, ako keby bol zvuk posunuty (oneskoreny) voci obrazu, ktory ide spravne, v mojom pripade je obraz posunuty (oneskoreny) voci zvuku, ktory ide spravne) a mam to odkedy som P535 kupil. Nez som si vsimol tuto temu, tak som zalozil dalsiu v odpovedajucej kategorii:
[quote]Zdravim, rad by som poziadal o pomoc s problemom, ktory pretrvava aj po dvoch navstevach servisu (jedna reklamacia u predajcu, druha priamo u asusu) a preto som sa rozhodol skusit tento problem vyriesit sam. Vopred dakujem za pripadnu pomoc.

Popis problemu: Pri nahravani videa s Asusom P535 je video oneskorene voci zvuku a cim dlhsie sa nahrava (jeden kontinualny zaznam), tym viac je oneskorenie videa vacsie. Pri 15 minutach zaznamu je oneskorenie radovo 5 sekund a viac.[/quote]