Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: ASUS P535 - zvuk a při videozáznamu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ahoj, taky máte při některých videozáznamech zvuk posunutý kolikrát i o 1-3 sekundy? Docela je to naprd, když to děla kvalitní záznam zvuku,ale nejde současne s obrazem...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

tak tenhle problém mám taky, nevím jestli je to normální nebo nějaká chyba, každopádně je to celkem naprd

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

nekdy to jakstaks jde a kolikrat fakt o 4 vteriny a je to pekne nanic. Ale mam jeste jeden problem, je uvedenej ve foru - pres obraz mi pri foceni nebo nahravani litaj barevny nadechy, jakobys prehazoval filtry na vyvazeni bile barvy. Psal jsem podruhy do asusu a prej to tam uz resej, tak snad s necim vyjdou.. Stalo se mi to po update na WM6, takze HW chyba to bejt nemuze

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zdravim, podarilo sa vam ten problem s oneskorenim nejako odstranit? Ja mam podobny problem (alebo rovnaky, akurat ten vas problem znie tak, ako keby bol zvuk posunuty (oneskoreny) voci obrazu, ktory ide spravne, v mojom pripade je obraz posunuty (oneskoreny) voci zvuku, ktory ide spravne) a mam to odkedy som P535 kupil. Nez som si vsimol tuto temu, tak som zalozil dalsiu v odpovedajucej kategorii:
    Zdravim, rad by som poziadal o pomoc s problemom, ktory pretrvava aj po dvoch navstevach servisu (jedna reklamacia u predajcu, druha priamo u asusu) a preto som sa rozhodol skusit tento problem vyriesit sam. Vopred dakujem za pripadnu pomoc.

Popis problemu: Pri nahravani videa s Asusom P535 je video oneskorene voci zvuku a cim dlhsie sa nahrava (jeden kontinualny zaznam), tym viac je oneskorenie videa vacsie. Pri 15 minutach zaznamu je oneskorenie radovo 5 sekund a viac.

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 11:12
  2. Asus p535, zvuk jen ze sluchatek
    Od Lokiji_ce4you v sekci P5xx
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 01-09-2008, 16:25
  3. ASUS P535 - Nejde zvuk
    Od v.peroutka v sekci P5xx
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 04-07-2008, 07:23