Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 a NoviiRemote DeLuxe for PPC - funkční !

8310 (98)|29.12.2007 11:11
Dneska jsem objevil na jednom fóru verzi NoviiRemote DeLuxe for PPC pro Qtek 9100, který má stejný procesor jako Qtek 8310 a už stačilo pouze stáhnou zip, ten rozbalit a zkopírovat to do Qteka a ještě jsem si stáhnul aplikaci FakeCursor abych tu aplikaci pro PPC mohl na mém smartphonu ovládat. A vše mi funguje :yes:. Naučil jsem Novii ovládat moji TV a tak už si Qtekem 8310 doma ovládám mou TV značky Sony :D. Dosah mi Qtek zvládá na 3 metry od TV dál už jsem celkem limitován velikostí pokoje ale ty 3 metry mi úplně stačí, je to akorát ze sedačky :D. Ještě to musím naučit ovládat DVD Rekorder a bude to super :yes:. Odkazy na tu verzi jsem dávat nebudu protože jsem to našel na warezu a ten tu je zakázán, takže ho zde šířit nebudu! Stačí hledat a najdete to ;). Screenshot se mi nepodařilo udělat a tak jsem dávám fotku, vyfocenou digitálním foťákem.

EDIT: tak jsem ten program NoviiRemote DeLuxe naučil ovládat i DVD Rekordér od LG a ten můžu ovládat na 4 metry :yes:. Konečně ten infraport na mém Qteku 8310 nějak využiju :D. Ten program má sice malou databázi ovládaných zařízení ale naučit ten program další je otázkou pár minut ;). Já jsem ho musel učit jak televizi tak DVD Rekordér ale učil jsem ten program ovládat jedno zařízení tak 5 min. takže naučit ho obě dvě mi netrvalo víc jak 10minut :) .
00255096_8310_294H.jpg
vpx (529)|31.12.2007 09:55
prosimte co to je presne za verzi ?
8310 (98)|31.12.2007 12:32
Na tom fóru se to nepsalo a ani na Qteku v programu to nikde nevidím, ale vzhledem k tomu, že to pro je Qtek 9100/MDA Vario/Qtek S200 a další PPC, tak je to verze NoviiRemote Deluxe PPC version 4.11.
vpx (529)|31.12.2007 12:43
jo jo, mas pravdu, uz mne to taky chodi... fakt dobry :)
sice trosku neohrabany s tim fakecursorem, ale lepsi neco nez nic
baronm (168)|1.1.2008 08:11
Jak ho naucim ostatni TV v databazi jich je malo a nevim jakym zpusobem "naladit" jinou TV.Poradite? diky
8310 (98)|1.1.2008 10:15
Je k tomu potřeba ovladač té Televize kterou chceš Novii naučit. Pokud máš FakeCursor spustitelný pod nějakou klávesou (třeba zpráv, foťáku apod.) tak ho nespouštěj a spusť jenom Novii. Po spuštění Novii zmáčkni klávesu 2 a zobrazí se Setup - List of codebase a pod tím seznam zařízení které jsou v databázi a pod tím je několik tlačítek. Joystikem najedeš na tlačítko Add a klikneš joystickem zobrazí se ti zase taková tabulka s nadpisem Add Device Wizard, joystickem směrem doprava najedeš na "Create new codebase and learn it" pak půjdeš joystickem dolů na Next a zase vyskočí podobná tabulka kde si zvolíš skin, pak dáš zase Next a vybereš si zařízení (je tam hodně možností TV, DVD, CD,VCR, Projektor, Computer atd.). Na to zařízení které chceš tak klikneš a zobrazí se opět podobná tabulka tam vybíráš na kterém z těch pěti horních tlačítek tam to zařízení bude a můžeš zvolit i název a potom dáš Next a tam zvolíš název zařízení a pak dáš tlačítko Finish. Zobrazí se ta první tabulka tam najedeš joystickem na to zařízení které chceš naučit a pak dáš Relearn - zobrazí se další obrazovka a tam vybereš Single mode a na to klikneš a zobrazí se ti už ten ovladač ale ještě bez jediného funkčního tlačítka. Spustíš FakeCursor, ovladač a Qtek polož třeba na stůl a namiř jejich infraporty proti sobě. Na Qteku si pomocí FakeCursoru najedeš na tlačítko třeba Ch+ a to pak zmáčkneš na ovladači, Qtek by to měl potvrdit zvukem a to tlačítko v Novii se nějak to tlačítko zbarví, takhle uděláš všechny tlačítka které potřebuješ... Doufám, že ti můj návod pomůže.
baronm (168)|1.1.2008 11:11
Diky moc to nema chybu, pouze u TV Mascom je dosah asi 1m,ale funguje a to je dulezity. Super navod
Arcadius (2)|12.5.2008 00:43
Ahoj, snazim se nainstalovat vyse uvedeny program na muj Qtek 8310, ale ani .cab, ani exe tam nainstalovat nelze. Podle Vaseho prispevku se jedna pravdepodobne o .zip, kde se nachazi program jiz rozpakovany pro PPC. Zajimalo by me, kde tento zip stahnou. Na internetu jsem nasel pouze .cab nebo exe instalaci. Dekuji za odpoved.
Arcadius (2)|12.5.2008 14:36
...dekuji:)
vpx (529)|13.5.2008 10:57
uz to mas ?
8310 (98)|13.5.2008 15:24
Jo Arcadius už to má poslílal jsem mu odkaz přes PM.