Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Jak naformátovat kartu SD v PocketuPC?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Dobrý den. Mám Acera c531 a chci naformátovat kartu jenže to tu nemá v nabídce formátování karty tak nevím jak to udělat..... tady v diskuzích jsem dočetl že by to šlo ve fotáku apod. jenže já taký typ karty nemám tak to musím provést jen v tomto přístroji....díky za rady....
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Spustte Pruzkumnika, zobrazte kontextove menu u SD karty, vyberte naformatovat.
    Formatovani zvlada myslim take napr. Pocket Mechanic.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Zkoušel jsem to přes průzkumník ale ta nabídka na formátování karty není..... hledal jsem to všude v nabídkách i podnabídkách prostě není příkaz na formátování karty.... musel jsem to vyřešit že jsem si zašel k sousedovi a zformátoval jsem to v jeho fotáku a je to vše ok ale proč to nemá Pocket PC tu nabídku to mi vrtá hlavou!!!! samo se to ztratit nemohlo....

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Jeste nikdy jsem u zadneho pocket pc nevidel(a ze jsem jich nemel malo),ze by standartne byla v pruzkumnikovi moznost formatovani.Vzdy se to muselo resit programem dalsich stran,napr. jiz zde zminenym Pocket Mechanic.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

To ze neco nevidite, neni dukazem neexistence
    V Mda Variu s WM5 a v Htc Kaiser je, zadny PM apod. jsem nikdy neinstaloval.
    Volba je na ceske Rom nazvana Formatovat, takze pochybuji, ze by ji dodaly treba SPB programy, ktere mam vetsinou v EN.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Ted to nahodou ctu (hledam neco jineho) a schvalne to zkousim: Pruzkumnik-CDcard-kontext.menu-FORMÁTOVAT, takze to jde!)
    iPAQ h2210.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

myslim ze to vie resco explorer

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

No jo někomu to jde a někomu asi ne jako mně mám Acera c531 a tam to není to asi záleží i na operačním systému??? Já mám WM5 ale už prý je nový WM6 že by to bylo tímhle??? Ale zatím není k dispozici aktualizace k tomu modelu....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od RStein
    To ze neco nevidite, neni dukazem neexistence
    V Mda Variu s WM5 a v Htc Kaiser je, zadny PM apod. jsem nikdy neinstaloval.
    Volba je na ceske Rom nazvana Formatovat, takze pochybuji, ze by ji dodaly treba SPB programy, ktere mam vetsinou v EN.
    Tuto funkci standardnimu pruzkumnikovi ve WM5 a WM6 pridava instalace programu SPB Pocket Plus. Zkus udelat Hard Reset a volba formatovat zmizi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Milos: Verim ti, HR delat nebudu. Je to mozny, protoze SPB mam na vsech zarizenich. Diky za info

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

teraz trocha blba poznamka, nie som si isty, nevie to nahodou aj SKtools? nainstalujes trial, das format a odinstalujes. .... pripadne tak ako Milos pisal, nakopni spb plus, format, uninstal....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Podobná témata

1. Mail na kartu u WM 6.1
    Od netino v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-07-2008, 16:24
  2. Jak naformatovat 4GB kartu na 2GB
    Od Baltazarek_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média