Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Alt F4 funkce pro Pocket PC (i pro HW tlačítko)

Martin Ráž Hoch (1832)|28.12.2007 17:35
Alt F4 funkce pro Pocket PC (i pro HW tlačítko)

Nemohl jsem najít tuto informaci odděleně, tak zakládám separátní thread, protože je to hodně praktický kus SW, který zkušenější uživatelé budou jistě znát .

Jedná se o malou aplikaci, která na Windows Mobile 2006 (otestováno) umožní zavírat aplikace - je to spíš praktické pro namapování na HW tlačítko, aby jste pokaždé nemuseli tapat na zavírací křížek. Stačí nakopírovat do zařízení a vytvořit zástupce v Start Menu (nebo to nakopírovat přímo do Start Menu).
CommanderZ (1798)|28.12.2007 23:18
Oh yeeeah, tohle uz jsem shanel pekne dlouho. Jedine co jsem sehnal bylo v Pocket Plusu, ale zase zasvinovat si takovou mamuti veci masinu se mi nechtelo...diky :yes:

Btw, nechces udelat i pdodobnou aplikaci, ktera bi prepinala telefonni profily - prvni spusteni by preplo na vibrace a druhe by zase zapla na max zvuk? Ja mel neco podbnyho primo v Heraldovi, ale od te doby, co jsem si tam flashnul Wing romku, tak to nejede. Na XDAdev sice je neco podobneho, to ale vzdycky pri pouziti z nejakeho duvodu na deset vterin odpoji signal. Ja se to pokousel udelat i sam, za boha se mi ale to API nepodarilo dokopat ke spolupraci :))
Martin Ráž Hoch (1832)|28.12.2007 23:36
Ne, né, nenech se zmýlit, tohle není má práce. Já jsem to jen vykousl z nějaké ROM na Hermese, ale tahle aplikace už několikrát na ce4you zmiňovaná byla. Jen jsem si teď všiml, že zatím neměla separátní vlákenko:)... jinak programování rozumím asi tak jako koza petrželi:D.
Zdenek Malinsky (9781)|29.12.2007 05:55
[QUOTE="MRH"]koza petrželi:D.[/QUOTE]neprovokuj :mad:
Petr L. (29)|29.12.2007 07:23
to CommanderZ
me na vypinani a zapinani vibracniho modu funguje aplikace AE Button Plus pro premapovani hw tlacitek, da se v ni nastavit zapnuti a vypnuti vibracniho modu.
Martin Ráž Hoch (1832)|29.12.2007 11:22
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]neprovokuj :mad: [/QUOTE]:D Ještě mi povídej, že Pavel rozumí petrželi:)...