Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Těžké začátky s HTC TyTN...

N3o21_ce4you (205)|28.12.2007 16:16
Zdravím...
Jsem čerstvým majitelem přístroje HTC TyTN... A zas tolik se v něm ještě neorientuji. Nastavil jsem si synchronizaci s Live.com, a upgradoval jsem na WM6. Potřeboval bych někoho, kdo by mi byl ochoten poradit.... Nejlépe přes ICQ 196775340, nebo MSN n3o21@live.com

Ale teď konkrétně k tomu co mně nejvíce pálí...
Zaprvé bych rád věděl jak se dostanu do něčeho jako Task Manager... Mám pocit že jsem při různém zkoušení zapomněl některé aplikace ukončit delším podržením křížku...
Zadruhé by mně zajímalo, zda jde nějak nastavit synchronizace s Win Vista a Windows Live Mailem (třeba přes nějaký plugin do synchronizačního centra). Synchronizaci s účtem Live.com (kontakty, a emaily) jsem nastavil, ale v Live mailu mám ještě jiné emailové účty, tak bych rád nastavil nějakou synchronizaci.
Třetí věc co mně zajímá je možnost instalace českých Office Mobile 6.1. Při instalaci mi vždy vyhodí chybu, že nastavení jazyka systému v zařízení neodpovídá této jazykové verzi... Ačkoli mám všechno v nastavení systému nastaveno na "Czech". Možná se budu muset spokojit s anglickou verzí... Ale pokud zná někdo nějaký fígl, sem s ním.
Nakonec ještě dorobnost... JogDial - to postranní kolečko :o) - mi dříve sloužilo i pro pohyb po položkách aplikací, a po nabídce start. Teď už jen zvyšuje a snižuje hlasitost... Dá se toho zbavit?
Martin Ráž Hoch (1832)|28.12.2007 16:26
Doporučím Ti pár zdrojů:

HTC TyTN - tipy, triky a zkušenosti
Nové rom pro HTC TyTN

Přečti tyto fóra od začátku (není to zas taková práce) a plno věcí se dozvíš. Otázky, které nenajdeš v uživatelském manuálu a zde v těchto fórech, se neboj směle položit. Já se domnívám, že ale spousty Tvých problémů dokáže trocha toho čtení vyřešit. Většina příspěvků je zpětně zeditovaná tak, aby obsahovala nadpisy, čeho se příspěvek týká, takže pohyb ve vláknech je intuitivní! Navíc PROSÍM opravdu věnuj pozornost manuálu k přístroji, není to nic ponižujícího a hodně práce si tím ulehčíš!!!
N3o21_ce4you (205)|28.12.2007 16:41
Tipy a triky mam cely precteny... Pouzil sem z toho dost ;-)
Nove ROM jsem jen tak zhlednul... moc se v tom zas hrabat nechci... ROM necham asi original od HTC.
Martin Ráž Hoch (1832)|28.12.2007 17:12
Pak ještě pokud Ti nečiní problém angličtina - Hermes Wiki na XDA-DEV a tam je opravdu (skoro) všechno;)