Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Dual Touch

christmasOH (3)|28.12.2007 15:42
Perfektní, ale mám problém. Pokud s ním nic nedělám, tak v podstatě ztratí signál. Od hledání sitě, 1 max 2 čárky síly signálu. Dost lidí mi říkalo, že jsem nedostupný. Pokud chci telefonovat já, tak se jakoby probere a síla signálu je na max., ale jak ho nechám na pokoji, tak jde "spát". Ještě se mi zdá, jakoby ta síla signálu kolísala. Má někdo radu ? Díky
netino (185)|28.12.2007 16:24
Neviem ci poradim ale skus vypnut 3G siet v comm manazeru.Mne to robilo a aj robi ak mam zapnutu 3G siet.
christmasOH (3)|28.12.2007 17:02
Vypnout 3G ? Jsem teda tatar, ale jak hledám, jak hledám, fakt nevím jak mám vypnout 3G. Měl jsem za to, že to je automaticky. Prosím, poraď tatarovi. Díky
ciselko (68)|28.12.2007 21:20
skus postupovat takto:

start - settings - phone - band - Select your networky type prehod na GSM

po česky by to malo byť:

start - nastaveni - telefon - pásmo (neviem presne) - vyber typ siete
christmasOH (3)|29.12.2007 13:59
Už se mi to povedlo. Někde jsem četl, že dost často se radí, vypnout 3G. Uvědomil jsem si, že všichni doma mají takové menší problémy s MB, hlavně s baterií. Tak jsem to 3G vypnul všem a je po problémech. Díky
netino (185)|29.12.2007 14:30
Prepac ze som Ti neodpovedal ako laikovy.Mne robi 3G siet take iste problemy.
Stale sa prepina a tym som samozrejme off.Je to hlavne v miestach kde je slaby signal 3G a tym sa prepina na GSM a potom opacne.
Som rad ze som Ti pomohol.
Christmas_ce4you (1)|1.1.2008 14:47
Nějak si ale nevím rady, ale připadám mi to jako dost velký problém. Sunnysoft mi nedokázal poradit, ten mi řekl, abych udělal Hardreset a poslal mě do servisu. Jsem se teda musel smát. Spíš přemýšlím, jestli to není chyba telefonu, nebo chyba síťě. To je tak málo lidí, kteří s tím někdy měl problém ?