Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mazanie mailov

Miro 636 (5)|27.12.2007 16:54
zdravim,

vytvoril som si mail na www.gmail.com, na ktory som nechal posielat kopie s vsetkych mojich aktivnych mailov, ked stahujem postu do postoveho klienta vo WM5, tak po otvoreni v PDA ASUS 636 mi niektore maily, zmyznu ine ostanu.

kde je problem? pripadne neni mozne ponechat vsetky maili v PDA?

dakujem Miro
Miro 636 (5)|27.12.2007 16:56
sorry dal som to do zleho tema, prosim presunte to.

dik
RStein (2012)|27.12.2007 16:57
Vase otazka neni moc jasna, ale minimalne si uvedomte, ze vase zarizeni nema 3GB uloziste pro maily jako GMAIL...

//A jeste - pri synchronizaci s outlookem se ve vychozim nastaveni neprenaseji vsechny emaily, ale jen maily stare 1tyden/mesic.
Pokud chcete v zarizeni i starsi maily - prave tlacitko v ActiveSyncu na polozce Emaily v seznamy synchronizovanych polozek, zvolit z kontextoveho menu Settings a v otevrenem dialogu mate moznost "donwload the past" - all.
Miro 636 (5)|27.12.2007 17:00
[QUOTE="RStein"]Vase otazka neni moc jasna, ale minimalne si uvedomte, ze vase zarizeni nema 3GB uloziste pro maily jako GMAIL...
[/QUOTE]
ok, tak skusim vysvetlit inac,

preco postovy klient vo WM5 po otvoreni odstrani niektore prijate e-maily?

co sa tyka priestoru, tak tie maily maju zopár kB su to asi iba nieake náhlady.

dik
RStein (2012)|27.12.2007 17:04
Viz doplnenou odpoved vyse.
Dale: mailovy klient pri stahovani pres pop3 vam v konfigutaci uctu nabizi moznost "Pri odstranovani zprav (mysleno ze zarizeni - pozn. aut.)" ponechat zpravy na serveru.
Pokud maily synchronizujete s Outlookem (ucet Outlook email), vymazane maily se mazou i na desktopu - synchronizace je ex definitione snaha o oboustrannou ekvivalenci dat.
Miro 636 (5)|27.12.2007 18:22
ja nesynchronizujem. Jednoducho sa cez Wifi pripojim na net, a dam v e-mail kliente v PDA odoslat a prijat postu. Prijme mi zo gmialu, ale ked otvorim mail (v PDA) po kliknuti na tlacidlo OK, mi ho zmaze. No nieje ani v odstranenych polozkach.

Uz sa rozumieme ?

RStein (2012)|27.12.2007 18:24
Maily se po kliknuti na tlacitko OK NESMAZOU. Nevim, co mate za zarizeni, ale o maily nemuzete prijit - max. o stazene emaily prijdete, pokud nejsou jeste data perzistovana a udelate soft reset.
Miro 636 (5)|27.12.2007 18:30
mam ASUS 636N a pouzivam klient co je predinstalovany vo WM5. Je mi jasne ze pokliknuti na OK, by sa zmazat e-maili nemali, ale mne ich jednoducho odstrani. Nejde mi to do hlavy.

Miro
RStein (2012)|27.12.2007 18:41
Klient ve WM5 to fakt nedela: :)
A napadaji me jen "fantasticke"priciny:
1) Mate divne zkalibrovanou obrazovku/prehmatnete se a v SK menu se zvoli delete.
2) Nainstaloval jste nejakou extenzi do Inboxu, ktera dela prave tohle.
3) Mate nakopnute uloziste emailu - smazte pim.vol a cemail.vol (pocket outlook musi byt ukoncen) a nechte soubory znovu vytvorit automaticky po spusteni Pocket Outlooku. Zruste v nastaveni ukladani priloh na kartu.
hans.k (25)|29.12.2007 09:07
A nema nahodou zapnute filtrovani a ukazuje mu to jenom neprectene maily?