Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA s VGA a USB master

E-Ryc (3)|26.12.2007 19:56
Pekny svatostepansky vecer :)

Moje stavajici PDA se pomalu ale jiste louci, tak obhlizim, do ceho bych sel. Ale pri badani nad katalogy jsem nenasel nic, co by se bezne prodavalo (zbytky Fujitsu co maji nekde skladem, nepocitam - s PDA, zda se. skoncili - na svem webu se tvari, ze nic takoveho neznaji) a melo USB master (a idealne jeste velky displej, ale to uz bych asi chtel moc). Prehlizim neco?

Na vestavene GPS netrvam, na GSM uz vubec ne (ba dokonce nechci)

Predem dik za tipy a klidny zbytek svatku
Zdenek Malinsky (9781)|26.12.2007 21:22
HTC Advantage X7500 (HTC Athena)?
E-Ryc (3)|26.12.2007 21:25
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]HTC Advantage X7500 (HTC Athena)?[/QUOTE]

Pekne, nicmene uz neprilis kapesni... :(
Zdenek Malinsky (9781)|26.12.2007 21:31
Chtěl jsi velký displej? Chtěl. Skládací se zatím ještě nevyrábí, takže fyzika moc ošidit nejde.
Ono je teď stejně na drtivé většině zažízení jen 2,8" displej. Čeká se na nový model od HP (VGA 4"), ale ten zase nebude mít USB host.
E-Ryc (3)|26.12.2007 21:38
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Chtěl jsi velký displej? Chtěl. Skládací se zatím ještě nevyrábí, takže fyzika moc ošidit nejde.
[/QUOTE]

Zas primerene :) Velkym jsem nemyslel "skoro notebook" (na to mam stary ibm x20), ale neco jako mam ted na T3 (cili zhruba to, co maji ty FS nebo dell axim, tusim to je 3.5palce).

A bez ohledu na displej, neco s tim usb masterem je? Vsude zminuji jen ty FS...

Jak to tak vidim, tak nakonec skoncim u neceho, ce nema ani jedno, ani druhe (kdyz zahodim oba pozadavky, tak bych asi vybral asus a696)
Zdenek Malinsky (9781)|26.12.2007 23:05
Nový Loox a možná i Dell (ten nemá USB host, ale zase k němu můžeš dokoupit Complete Care) koupíš, 2 roky záruky na ně mít budeš a do té doby bude spousta jiných zařízení.