Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Příchozí hovor?

MrViki (88)|26.12.2007 17:24
Chtěl bych se jen zeptat, jak dlouho Vám a na jakém přístroji s Windows mobile trvá oznámení o příchozím hovoru? Mně když někdo volá, tak už mu to ve sluchátku zvoní asi 3 vteřiny a teprve po této době mi na HTC Kaiser naběhne příchozí hovor a začne to zvonit. Takže mi pak každý říká, že to trvá, než zvednu telefon...

Je to běžná nemoc PDA s Windows mobile?

Zdenek Malinsky (9781)|26.12.2007 17:46
Zkoušel jsem to teď mezi SonyEricsson Z600, HP iPAQ 514 oba s T-Mo SIM a Palm Tréo 750 (SIM O2). Je to, jak říkáš, ale nepřišlo mi to tak drasticky rozdílné v neprospěch WM zařízení.
Nemáš náhodou Vodafone? Před časem jsem měl i SIM Vodafone a podobné problémy byly i s normálním mobilem. Když jsem si zkoušel volat z O2 nebo T-Mo, tak po vytočení čísla bylo chvíli ticho, pak se chvíli ozval šum, potom vyzváněcí tón ve sluchátku a teprve potom začal zvonit i mobil. :?
MrViki (88)|26.12.2007 17:50
Mám VF, ale zkoušel jsem to i se simkou O2 a bylo to stejné.
RStein (2012)|26.12.2007 18:47
Mala prodleva byla na vsech WM zarizenich, ale protoze mate Kaisera, tak se vasi otazce trochu divim. Jako jednu z prvnich veci jsem zkousel odezvu telefonni casti a musim rict, ze v okamziku, kdy se mi ve sluchatku druheho telefonu ozval vyzvaneci ton, Kaiser zacal zvonit.
Operator TMO, vyzvaneci ton Cerveny Trpaslik ve formatu WMA o velikosti 230 KB.
MrViki (88)|26.12.2007 22:31
Bohužel se tak děje i při ztlumeném vyzvánění, takže tím samotným souborem vyzváněcího tónu to zřejmě není. Provedl jsem i HR a nic. Originální ROM od výrobce, operátor VF a zkoušel jsem i O2. :?