Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: M700 nejde po několika dnech zapnout

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Prosím o radu. Stává se mi, že po několika dnesch - někdy den, někdy 3 dny mi M700 zatuhne tak, že nejde ani zapnout. I reset se povede někdy až na třetí stisknutí resetu. Chová se to tak, že se nerozsvítí display, když někdo volá, tak mu to zvoní, ale telefon nic. Ani po resetu není v nepřijatých hovorech. Počítám, že příchozí sms se taky přijme, ale neuloží do přijatých sms. Nedávno jsem kvůli tomu dělal HR a neinstaloval ETEN aplikace. Dělá to zase. Teď využívám jen SPB SW. WM6 CZ lokalizace Mobilnaut. Je tu možnost každý den po záloze restartovat, ale rád bych našel příčinu. Stalo se to někomu? Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Určitě je to problém, který se vyskytne při nízkém stavu baterie. battery patch by měl na tento problém stačit

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Tím to určitě není. Patch na baterku a ztrátu pinu jsme aplikoval. Baterka je vždy nad 50%.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Zkus udělat HR a neinstaluj tam ani E-ten aplikace ani nic jiného. Pokud ti to bude dělat pořád tak jedině reklamace. Pokud to nebude dělat tak je chyba v některém z programů.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od zahi
    Prosím o radu. Stává se mi, že po několika dnesch - někdy den, někdy 3 dny mi M700 zatuhne tak, že nejde ani zapnout. I reset se povede někdy až na třetí stisknutí resetu. Chová se to tak, že se nerozsvítí display, když někdo volá, tak mu to zvoní, ale telefon nic. Ani po resetu není v nepřijatých hovorech. Počítám, že příchozí sms se taky přijme, ale neuloží do přijatých sms. Nedávno jsem kvůli tomu dělal HR a neinstaloval ETEN aplikace. Dělá to zase. Teď využívám jen SPB SW. WM6 CZ lokalizace Mobilnaut. Je tu možnost každý den po záloze restartovat, ale rád bych našel příčinu. Stalo se to někomu? Díky
    Taky se mi to stavalo, a stacil HR.
    Ale chtěl jsem se domluvit jestli bys mi nechtel nejak poskytnou CD, me ho ke glofishi M700 nedaly, dyštak pokud bys mi prosímtě mohl napsat na icq nebo na mail, byl bych rád
    dík

Podobná témata

1. HTC diamond nejde zapnout
    Od Lacrius v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-06-2012, 12:45
  2. Telefon nejde zapnout
    Od zajic79 v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-01-2010, 07:17
  3. Nejde zapnout WiFi