Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Import SMS

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Presel jsem z Nokie 6131 na HTC TyTN II a potreboval bych nejak dostat SMS z puvodniho pristroje na novy. Export z Nokie nebyl problem, ale nejak netusim jak je dostat do PDA. Nemate nekdo reseni?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Muzete SMS vyexportovat do txt a nakopirovat pres AS do zarizeni. Ale o to vam asi nejde -chcete urcite SMS videt primo v SMS slozce.
    Nejaka diskuze na toto tema probehla cca pred 3 tydny v tematu Kaiser na XDA-Developers. Program zatim nikdo neudelal.Kompletni info

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak jsem trochu patral a dosahl castecneho uspechu. Vyexportoval jsem zpravy pomoci programu PIM Backup a ziskal tim CSV soubor. Do nej jsem vlozil export z Nokia PC Suite - samozrejme byly nutny urcity rucni upravy. Vysledek jsem znovu naimportoval.
    Vyskytly se ale i problemy:
    1. v seznamu zprav se nezobrazuje jmeno odesilatele ale jenom cislo (to by slo asi jeste poresit)
    2. u odeslanych zprav mi tenhle postup nefungoval

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

A nejde to vyexportovat/syncnout s Outlookem pomocí toho nokiáckého softu? Z Outlooku to pak do PDA dostaneš pomocí Jeyo Mobile Companion.

Jinak to budeš asi muset z Nokie nasypat na SIMku a pak ze SIMky do PDA.

Otázkou zůstává, zda jsou ty SMS opravdu tak důležité, že je třeba nutno všechny archivovat, přenášet.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Do Outlooku to vyexportovat bohuzel nejde. Jinak ty SMS zase tak dulezity nejsou, ale kdyby to slo, byl bych radsi. Varianta pres SIM nepripada v uvahu, jde zhruba o 1500 zprav.

Podobná témata

1. Import / obnova SMS
    Od Tomik_oldd v sekci HTC & klony
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-12-2008, 13:58
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-11-2008, 21:55
  3. Import certifikatu do PDA
    Od Atan v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-04-2006, 19:07