Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Import SMS

wikan (23)|23.12.2007 23:09
Presel jsem z Nokie 6131 na HTC TyTN II a potreboval bych nejak dostat SMS z puvodniho pristroje na novy. Export z Nokie nebyl problem, ale nejak netusim jak je dostat do PDA. Nemate nekdo reseni?
RStein (2012)|24.12.2007 00:25
Muzete SMS vyexportovat do txt a nakopirovat pres AS do zarizeni. Ale o to vam asi nejde -chcete urcite SMS videt primo v SMS slozce.
Nejaka diskuze na toto tema probehla cca pred 3 tydny v tematu Kaiser na XDA-Developers. Program zatim nikdo neudelal.Kompletni info
wikan (23)|25.12.2007 16:02
Tak jsem trochu patral a dosahl castecneho uspechu. Vyexportoval jsem zpravy pomoci programu PIM Backup a ziskal tim CSV soubor. Do nej jsem vlozil export z Nokia PC Suite - samozrejme byly nutny urcity rucni upravy. Vysledek jsem znovu naimportoval.
Vyskytly se ale i problemy:
1. v seznamu zprav se nezobrazuje jmeno odesilatele ale jenom cislo (to by slo asi jeste poresit)
2. u odeslanych zprav mi tenhle postup nefungoval
Zdenek Malinsky (9781)|25.12.2007 16:22
A nejde to vyexportovat/syncnout s Outlookem pomocí toho nokiáckého softu? Z Outlooku to pak do PDA dostaneš pomocí Jeyo Mobile Companion.

Jinak to budeš asi muset z Nokie nasypat na SIMku a pak ze SIMky do PDA. :D

Otázkou zůstává, zda jsou ty SMS opravdu tak důležité, že je třeba nutno všechny archivovat, přenášet.
wikan (23)|26.12.2007 19:53
Do Outlooku to vyexportovat bohuzel nejde. Jinak ty SMS zase tak dulezity nejsou, ale kdyby to slo, byl bych radsi. Varianta pres SIM nepripada v uvahu, jde zhruba o 1500 zprav.