Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OEM Tomtom Navigator - jak znovu nainstalovat?

Peťass (18)|21.12.2007 19:13
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, svou nešikovností jsem smazal TomTom navigator 6 ze svého HTC Artemis 3300 a nedaří se mi ji nikde sehnat. Neví někdo o nějaké možnosti jak ji získat zpět?

//Upraven nazev tematu a presunuto. Saman
vario (441)|21.12.2007 19:53
jistě máš instalaci na kartě, kterou si koupil s artemisem
RStein (2012)|21.12.2007 20:07
Na ftp.xda-developers.com (jmeno a heslo je xda) najdete u Artemis v Extended Roms i cab TT6. (hledejte zip soubor se sufixem CSY).
Peťass (18)|22.12.2007 10:07
Díky za radu, kde stáhnout TTN, už jsem to vyzkoušel, narazil jsem ale na jiný problém, vše se spustí jak má, ale vždy po naběhnutí mi to hlásí "Žádné mapy nebyly nalezeny" už jsem zkoušel stáhnout mapu zdarma, tak jak mi to nabízelo prvně, vše se bez problémů stáženo i nainstalovalo, ale po znova zpuštění TTN to opět píše "Žádné mapy nebyly nalezeny" tak nevím v čem je chyba :-( nevíte čím to je?
RStein (2012)|22.12.2007 10:35
Do souboru currentmap.dat zadejte cestu k adresari s mapou.
Ukazkovy soubor currentmap.dat jsem sem uz pripojoval
Peťass (18)|22.12.2007 14:24
Ještě jednou díky za odpověď, ale zkoušel jsme s tím vše co mě napadlo a stále nic, ještě se mi podařilo sehnat TTN 6.0 v té se mapa načetla automaticky a vše jde jako dříve, jen to pro změnu nekomunikuje s integrovanou GPS, pořád dolola to hlásí "Chybí zařízení GPS" V nastavení jsem vybral "vestavěný přijímač GPS TomTom" ale je to stále to samé. Bohužel si nepamatuji, jakou verzi jsem tam měl předinstalovanou od HTC, ale určitě to byla vyšší. A ještě jsem si všiml, že při zpouštění programu to poměrně dlouho načítá, V porovnáním vůči předešlé verzi.
htcjirka (1875)|22.12.2007 14:35
Pokud instalujes TomTom na HTC urcite nevybiras vestaveny prijimac Tom Tom,to je chyba.Vybiras ostatni NMA zarizeni a prislusny com port(napr HTC Kaiser com 4)
RStein (2012)|22.12.2007 15:06
Ja vzdy premyslim, proc jsou nekteri jedinci puzeni delat veci slozitym zpusobem - lenost je obcas nejlepsi stimulant pro premysleni.
Neni duvod shanet nejake jine verze TT - nahrajte OEM verzi z XDA-Developers a v adresari navigator upravte soubor currentmap.dat a zadejte cestu k mape.
Jak psal uigjirka, GPS je u Kaisera pri manualnim nastaveni standardne na COM4.
Zadnou TomTom GPS nemate, tak ji ani nezkousejte nastavovat.
Peťass (18)|22.12.2007 21:55
Děkuji Vám za rady, povedo se mi to díky nim rozchodit, jinak bych na to asi nepřišel.
bubo_ce4you (151)|7.1.2008 15:29
[QUOTE="vario"]jistě máš instalaci na kartě, kterou si koupil s artemisem[/QUOTE]

Instalace je uložena na ExtROM Artemise a z ní se to instaluje po HR. Řešením je namapování ExtROM (např. v Total Commanderu CE) a překopírování instalačního CABu.

Osobně jsem to přesně takto udělal... :-)