Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak hardreset

sinco_ce4you (229)|21.12.2007 18:26
Instaloval jsem SPB Backup. Teplomer dojel do konce ale nezmizel. Ani se neukazalo ok. Tak jsem cekal dost dlouho a nic. Jak se dela u HTC/zeleny display /hard reset. Tady jsem cetl soft tlacitka a doura. Ale co jsou ty soft. tlacitka. Kdyz dam soft reset tak se ukaze Bila obrazovka a HTC a dole nejake cerv. cisla ci co. To se ukazovalo vzdycky.. Cerveny udaje zmiznou a tady to zustane stat. Dekuji.
RStein (2012)|21.12.2007 18:30
Soft keys jsou dve tlacitka primo pod displejem (aktivujete jimi vetsinou menu programu);) ;)
sinco_ce4you (229)|21.12.2007 18:45
Moc dekuji. Jednou to muselo prijit. Tak jsem to provedl. A Ted se to cele natahuje znova. Par restartu a je to komplet v cestine. Doufam ze se mi podari natahnout zalohu kterou jsem udelal v sprite backup. Ta zaloha ma 35M a v spb jsem udelal zalohu o velikosti 5M. SPB mam v PDA. Pouze zaloha PDA. Proto jsem tam chtel SPB Backup
Zdenek Malinsky (9781)|21.12.2007 19:10
Když máš Sprite, tak proč tam ještě cpeš ještě Spb?
To je jako do Porsche tankovat naftu. :sarcastic: Nejsou to zbytečně vyhozené peníze?
sinco_ce4you (229)|22.12.2007 16:29
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Když máš Sprite, tak proč tam ještě cpeš ještě Spb?
To je jako do Porsche tankovat naftu. :sarcastic: Nejsou to zbytečně vyhozené peníze?[/QUOTE]


Vickrat to uz neudelam. :)) Prisaham