Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

No signal

LongJohn (24)|3.5.2004 10:53
Zdravim

Mam MDA 1 od TMo uz rok a ctvrt a pred mesicem jsem narazil na prvni problem.

Vypnul jsem mobil a po opetovnem zapnuti a zadani PIN to napsalo No signal. V takovem stavu samozrejme nejede GSM a navic to nereaguje no tlacitko Turn phone off. Nechal jsem to pres vikend lezet a samo se to rozbehlo.

Ted se mi to stalo ale znova a uz se to nerozbehlo. Udelal jsem nasledujici veci.

1. Zaloha vseho pomoci Sunnysoft BackUp Manager na SD kartu
2. Hard reset
GSM jede
4. Instalace Backup Manager Demo z karty
GSM jede
5. Obnoveni Vseho
GSM No signal !!!

Taky jsem zkousel v Backup Manageru obnovovat jen soubory a databaze, pote GSM jeste jede, ale jakmile obnovim registry tak No signal.

Z toho je jasne ze problem je v nektere informaci ktera je zapsana v registru.

Dokazal by nekdo poradit ve ktere casti registru se nachazeji veci k radiu ? Zkusil bych je smazat a nahradit puvodnima z fungujici konfigurace. Ktery registry editor umi export/import ?

Jeste dodam ze jsem dlouho pred tim neinstaloval zadnou aplikaci (naposled uBook reader). Akorat jsem nastavoval neco kolem preferred networks protoze jsem byl v hranicnim pasmu a nechtel jsem zbytecne roaming.

ROM puvodni 3.14.02 ENG date 09/27/02
Radio T310
Protocol 32S54


Zdravi
John the Long
LongJohn (24)|7.5.2004 10:05
Opravdu jste nikdo tenhle problem nemel ? Ja jsem prohledal XDA-developers a tam ma dost lidi no signal po blbe provedenem flashovani coz ale neni muj pripad.

Myslite ze by to spravila novejsi ROMka ? Moc se mi do toho teda nechce ale vypada to ze budu muset.... :(