Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zálohování jako měl ActiveSync

bramborka (61)|21.12.2007 10:29
Ahoj všem,

po delší přestávce, kdy jsem měla MDA Compact, jsem zas pořídíla Win-foun a to MDA Touch. Co mě docela nepotěšilo, že nový ActiveSync přišel o svou zálohovací funkci a starý ActiveSync zřejmě nemůžu s těmito Win použít. Proč to udělali :( Našla jsem tu na fórech názory, že to nebyl dobrý backup, ale mně vždy fungoval. Když mi Compact někdy spadl, udělala jsem hard-reset, obnovila ze zálohy a vše bylo jako by k resetu ani nedošlo.

A tak se ptám - existuje nějaký prográmek, který bu uměl zálohovat tak jako starý ActiveSync - tedy vše včetně veškerých nastavení a nainstalovaných programů?

Díky..
RStein (2012)|21.12.2007 10:33
SPB backup (doporucuji)
SPRITE Backup
bramborka (61)|21.12.2007 10:54
[QUOTE="RStein"]SPB backup (doporucuji)[/QUOTE]

Ten ale neni zdarma jestli se nepletu :(
RStein (2012)|21.12.2007 10:55
Zadny z techto programu neni zdarma.
20 USd za SPB backup je dnes smesnych cca 400 Kc...
PDA stoji (deseti) tisice, takze kdo ma na PDA, ma i na SW.
bramborka (61)|21.12.2007 11:11
[QUOTE="RStein"]Zadny z techto programu neni zdarma.
20 USd za SPB backup je dnes smesnych cca 400 Kc...
PDA stoji (deseti) tisice, takze kdo ma na PDA, ma i na SW.[/QUOTE]

To ano, ale kdyz si k tomu napocitate dalsi programy, tak za ne dam vic, nez za samotne MDA.

Proste me jen mrzi, ze co bylo driv zakladni funkce ActiveSync je najednou za peniz. To je pomalu jako bych v tom nemela windows a musela si je nejdriv koupit.
RStein (2012)|21.12.2007 11:20
AS zalohovani bylo u slozitejsich scenaru opravdu funkcni jen se skripenim zubu.

Chapu, ze vam ceny za SW mohou pripadat vysoke - ale programy pro PDA jsou jeste levne a obecne plati, ze dneska je HW levny a naklady na SW mnohem vyssi.
Muzete zkusit trial verzi - uvidite, jestli vam program vyhovuje.
Ja se bez zalohovani celho PDA obejdu - po HR rychle nainstaluju vsechny programy a obnovim v nich jen zalohovane nastaveni (config soubory). Pri obnove zalohy si do zarizeni alespon nezavlecu stary problem.
bramborka (61)|21.12.2007 11:26
Ok, kazdopadne diky za tip, asi nakonec poridim ten SPB, mam programy od tehle firmy rada uz z drivejska. Taky se zamyslim nad tim "cistsim" zalohovanim po programech.

Jen me to zaskocilo, byla jsem zvykla, ze to je proste zdarma. Ale uz si zacinam zvykat.