Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Media Player a funkce DRM???

crewe_ce4you (13)|21.12.2007 01:15
Dobrý den.
Mám hodně skladeb v počítači které mají licenci DRM. V počítači to je bez problému.On mi dá hlášku získat licenci DRM jenže údaje a heslo znám jen nevím kde to zadat nikde to nemá v nastavení. Skladby mám ze serveru i-legalne.cz
Mělo by to fungovat přece je to společný gigant Microsoft a ten by neměl přehlížel tento operční systém Windows Mobile nebo se mýlím.....?????
RStein (2012)|21.12.2007 07:34
Asi te otacze nerozumim, je divne formulovana.
Mam take nektere skladby ze serveru i-legalne - aktivoval jsem je hromadne pres jejich utilitku na pocitaci a pak zkopiroval do PDA pres synchronizaci ve WMP 11. Ale u skladeb byla myslim poznamka, ze je lze prehravat na dalsich pristrojich bez omezeni - to ale urcite neplati pro vsechny skladby.
Off Topic: DRM je jen opruz pro uzivatele, co stahuji hudbu legalne. Pirati se maji nejlip :(
crewe_ce4you (13)|21.12.2007 09:49
[QUOTE="RStein"]Asi te otacze nerozumim, je divne formulovana.
Mam take nektere skladby ze serveru i-legalne - aktivoval jsem je hromadne pres jejich utilitku na pocitaci a pak zkopiroval do PDA pres synchronizaci ve WMP 11. Ale u skladeb byla myslim poznamka, ze je lze prehravat na dalsich pristrojich bez omezeni - to ale urcite neplati pro vsechny skladby.
Off Topic: DRM je jen opruz pro uzivatele, co stahuji hudbu legalne. Pirati se maji nejlip :([/QUOTE]

Tak já to vysvětlím jak to je. Hudba je zalicencovaná tudíž nelze přehrát pokud se nestáhne licence a zadá se přístupové údaje a heslo pak lze neomezeně přehrát v počítači to šlo v pohodě stáhla se licence zadal jsem údaje a hraje mi to neomezeně dokonce mám i MP3 přehrávač Philips SA9200 a ten má taky podporu DRM a v pohodě mi přehraje. Jen můj Acer c531 mi přes skladby které jsem nakopíroval přes průzkumníka nepřehraje Media Player mi vyskočí z hláškou chtete stáhnout licenci kliknu ano a nic prostě žádný úkon neprovádí... tak nevím co je s tím??? Jinak internet mám v pořádku tím to není...... Jinak pirát nejsem já to ani neumím radši za to zaplatím ale proč mi pak nejede když za to mám zaplaceno....nebo to je jenom pro PC a ne pro PocketPC??? i když to je celý ten Microsoft????
crewe_ce4you (13)|28.12.2007 22:55
Tak už jsem na to přišel. Pozor na přenos jen tak přenos přes průzkumník apod to nefunguje to se musí otevřít Windows Media Player v počítači a sesynchronizovat tak to pak bude hrát opačně a jiným způsobem to Vám nepojede tak to berte jako další příklad......
RStein (2012)|28.12.2007 22:59
Aha - to me nenapadlo, ze byste nevyuzil synchronizaci...