Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Media Player na pozadí

djax (48)|3.5.2004 10:47
Při přehrávání Media Playeru na pozadí lze nastavit jeho prioritu:

[CODE]HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows Media Player\Parameters\[/CODE]

Změňte (případně vytvořte jako DWORD) "Background" na:

0: nebude se přehrávat na pozadí
1: malá priorita
2: velká priorita, může hodně zpomalit ostatní aplikace
jaih (55)|18.8.2004 16:56
dost by mně zajímalo, jestli neexistuje nějakej podobnej zásah do registrů, kterej by media player donutil při zvolení "pause" čekat trpělivě na místě a ne jak to má v oblibě po pár okamžicích se přesunout na začátek skladby. Snažím se používat svého IPAQa na výuku angličtiny a mám pěnu u pusy když se zdržím při pozastavení a kurz se mi spustí od začátku :((
Pavel Koza (4761)|19.8.2004 09:19
To nevim, ale nestalo by za to prevadet to do jineho formatu a prehravat to v jinam prehravaci? Nebo je to v MP3 uz ted?
jaih (55)|20.8.2004 13:09
prevadel jsem si to z kazety - a vybral jsem si wma, protoze se mi zdaji kratsi pri stejne kvalite, ale nebyl by problem to prevest do mp3.

a - media player jsem si vybral hlavne proto, ze je to jedinej mne znamej free softwer tohoto druhu, u ktereho lze namapovat tlacitka, pri prehravani vypnout displej (i kdyz to se u jinych prehravacu da doplnit softwarem) a kterej prehrava wma-soubory (zdaji se mi kratsi nez MP3, o OGG ani nemluvim). Kdyby nebylo toho nedokonaleho "PAUSE", tak by byl pro me ucely idealni.

Nicmene pokud byste mi mohl doporucit nejakou alternativu, budu moc rad. Hlavne to namapovani tlacitek- je pro mne dost dulezite pozastavovat prehravani za chuze (perem na displej je to dost nepouzitelne)
Pavel Koza (4761)|20.8.2004 15:33
BetaPlayer by mel umet vsechno, co pozadujete a jeste spoustu veci navic:)
jaih (55)|22.8.2004 10:59
tak jsem vyzkousel ten BetaPlayer a vadí mi na něm snad jen to, že nejde ty tlačítka předefinovat jako v tom media playeru, protože pozastavovat běh stisknutím reproduktoru je snad nejhorší volba - člověk si stále prstem tlumí hlasitost a navíc mám pocit, že ten spínač za nějakou dobu vytlačím. Ale snad to v nějaké další verzi bude vylepšeno

- ale děkuju moc za tip
Pavel Koza (4761)|23.8.2004 08:51
Ja mel zato, ze tam je cela jedna stranka nastaveni pro konfiguraci:O Tak to se omlouvam za mateni...
jaih (55)|23.8.2004 20:36
kdepak, není, jestli teda nejsem slepej, ale i tak je BetaPlayer zřejmě nejlepší freeware volba, protože PocketMusic, nebo WinAmp na tlačítka myslím dlabou úplně.