Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přenos hlasu z i-Go

kareldc (12)|20.12.2007 11:22
Vážení, máte někdo zkušenosti s přenosem hlasu z i-Go do BT-HF sady? Instalace v PDA proběhla OK a jiný aplikace zvuk do HF v pohodě posílají, ale z i-Go ne. Víte jak na to? Hledal jsem i v jiných diskuzích, ale o tohle jsem nikde nezavadil :-( Díky za Váš čas, kareldc.
Skipy (110)|20.12.2007 11:29
Mně to chodí vcelku v pohodě. Pustím BT na PDA potom IGO. Sem tam vypadne začátek slova při navigování, ale to se dá přežít.
kareldc (12)|20.12.2007 15:43
To sem z toho jelen. V nastavení jsem zkontroloval vše co jde. Kdyby bylo něco špatně, neslyšel bych nic, ale právě z jiných aplikací to jde normálně. Není zakopanej pes ve verzi IGO? (podpora BT a pod?). Fór je ale v tom, že pokud mám zapnutý BT tak z reprodkutoru v PDA už IGO neslyšim, což je správně, ale v HF taky ne-e. Nemůže to bejt nějaká přiblblá maličkost, jak už to tak bejvá ...
macleod (91)|20.12.2007 15:49
A co nejaka nevyrovnanost v hlasitosti ?
Me to taky chodi v pohodě - až sem se jednou málem vysekal, jak mi to zařvalo do ucha "signál džípýesky je f kopru !" :)
kareldc (12)|20.12.2007 15:57
kéž by mě to řvalo...:(( Na hlasitost jsem čučel na obou stranách.

Koukám, že Skipy má novější WM. Já jen v 5.0 a IGO 2006 Plus. Nemůže to bejt tím ???
kareldc (12)|20.12.2007 16:20
No dobře, odpovím si sám: vzhledem k tomu, že to v jinech aplikacích maká, tak chyba nebude v podpoře WM, dokonce ani v HF samotný. To by nefachalo nikdy s ničím. Zbejvá verze IGO (teda IGO-ácký ovladače BT, esi se nepletu).
macleode a Skipy: jakou máte verzi IGO, pánové, díky (třeba je to v tom) :sarcastic:
macleod (91)|20.12.2007 19:16
iGO 2006+
WM 5
Na čem to provozuješ ? Není třeba nějakej problém v tom, že bys měl BT přijímač GPS ? Já mám GPS přímo v PDA.
Docent (1234)|20.12.2007 19:40
[QUOTE="kareldc"]jiný aplikace zvuk do HF v pohodě posílají, ale z i-Go ne. Víte jak na to? [/QUOTE]
Možná by nebylo od věci sdělit, jestli se ty "jiný aplikace" bavěj taky přes bluetooth s GPSkou jako to iGO...
RStein (2012)|20.12.2007 19:51
Tohle me zajima. Chci se zeptat, jaky program pouzivate pro presmerovani zvuku? Jedete pres profil handsfree?
A dale by me zajimalo, jestli nekdo nemate v BT HF vestavene v autoradiu - ja premyslim, jak poslat vystup do HF, ale pri absenci zvukoveho vystupu z PDA (vetsina casu), chci poslouchat radio. Asi mi nezbude nic jineho , nez si vse zase napsat sam ;)
kareldc (12)|20.12.2007 20:23
Díky a sorry, to jsem moh´ napsat hned, to je fakt. Tedy ASUS A639 spárovaný s BT ScalaRider. Jiný aplikace jsem měl na mysli např. mediaplayer, kterej v HF normálně slyším. Ale IGO nikoli. Vyzkoušel jsem snad všechny možnosti postupného zapínání - nejdřív BT na PDA, pak IGO atd., atd. Stále nic...:(( Už mi z toho hrabe, ku.va drát...
jamesgsf (9)|6.8.2008 22:04
Mám přesně stejnej problém mám citiphone a asus 636N. Všechny zvuky chodí z pda do handsfree i navigace od garminu,t toma jsem nezkousel. Jen Igo ne. Domnívám se, že bude chyba někde v Igo.