Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Přenos hlasu z i-Go

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vážení, máte někdo zkušenosti s přenosem hlasu z i-Go do BT-HF sady? Instalace v PDA proběhla OK a jiný aplikace zvuk do HF v pohodě posílají, ale z i-Go ne. Víte jak na to? Hledal jsem i v jiných diskuzích, ale o tohle jsem nikde nezavadil :-( Díky za Váš čas, kareldc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Mně to chodí vcelku v pohodě. Pustím BT na PDA potom IGO. Sem tam vypadne začátek slova při navigování, ale to se dá přežít.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To sem z toho jelen. V nastavení jsem zkontroloval vše co jde. Kdyby bylo něco špatně, neslyšel bych nic, ale právě z jiných aplikací to jde normálně. Není zakopanej pes ve verzi IGO? (podpora BT a pod?). Fór je ale v tom, že pokud mám zapnutý BT tak z reprodkutoru v PDA už IGO neslyšim, což je správně, ale v HF taky ne-e. Nemůže to bejt nějaká přiblblá maličkost, jak už to tak bejvá ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

A co nejaka nevyrovnanost v hlasitosti ?
    Me to taky chodi v pohodě - až sem se jednou málem vysekal, jak mi to zařvalo do ucha "signál džípýesky je f kopru !"

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

kéž by mě to řvalo...( Na hlasitost jsem čučel na obou stranách.

Koukám, že Skipy má novější WM. Já jen v 5.0 a IGO 2006 Plus. Nemůže to bejt tím ???

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No dobře, odpovím si sám: vzhledem k tomu, že to v jinech aplikacích maká, tak chyba nebude v podpoře WM, dokonce ani v HF samotný. To by nefachalo nikdy s ničím. Zbejvá verze IGO (teda IGO-ácký ovladače BT, esi se nepletu).
    macleode a Skipy: jakou máte verzi IGO, pánové, díky (třeba je to v tom) :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

iGO 2006+
    WM 5
    Na čem to provozuješ ? Není třeba nějakej problém v tom, že bys měl BT přijímač GPS ? Já mám GPS přímo v PDA.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od kareldc
    jiný aplikace zvuk do HF v pohodě posílají, ale z i-Go ne. Víte jak na to?
    Možná by nebylo od věci sdělit, jestli se ty "jiný aplikace" bavěj taky přes bluetooth s GPSkou jako to iGO...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tohle me zajima. Chci se zeptat, jaky program pouzivate pro presmerovani zvuku? Jedete pres profil handsfree?
    A dale by me zajimalo, jestli nekdo nemate v BT HF vestavene v autoradiu - ja premyslim, jak poslat vystup do HF, ale pri absenci zvukoveho vystupu z PDA (vetsina casu), chci poslouchat radio. Asi mi nezbude nic jineho , nez si vse zase napsat sam

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Díky a sorry, to jsem moh´ napsat hned, to je fakt. Tedy ASUS A639 spárovaný s BT ScalaRider. Jiný aplikace jsem měl na mysli např. mediaplayer, kterej v HF normálně slyším. Ale IGO nikoli. Vyzkoušel jsem snad všechny možnosti postupného zapínání - nejdřív BT na PDA, pak IGO atd., atd. Stále nic...( Už mi z toho hrabe, ku.va drát...

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Mám přesně stejnej problém mám citiphone a asus 636N. Všechny zvuky chodí z pda do handsfree i navigace od garminu,t toma jsem nezkousel. Jen Igo ne. Domnívám se, že bude chyba někde v Igo.

Podobná témata

1. presmerovani hlasu pri skype
    Od peterss_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-11-2009, 21:16
  2. Přenos SMS
    Od pajousek v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-08-2008, 13:19
  3. Tomtom - pridani hlasu bez PC
    Od jabba v sekci TomTom