Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 101

Téma: !!Nový software - Wifi profily pro Windows Mobile!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Verze 0.0.5
    Stáhnout cab

1) Záloha všech profilů do souboru

2) Obnovení zálohy všech profilů - i na jiném zařízení včetně možnosti změny názvu net adaptéru při obnově profilů.

3) Přímo z menu lze vytvořit zástupce na profil.

4) Odstraněny nalezené bugy.

Tip: Pokud máte zařízení od HTC (např. HTC wizard - MDA Vario) a musíte nejprve spustit wifi z Comm Manageru,protože není po startu zařízení ihned nahrán driver, zkuste do registru pridat HtcPreloadWifi s hodnotou 1.

HKLM\Comm\(nazev net adapteru - zobrazovan ve wifi profilech)\Parms\HTCPreloadWifi
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Nova verzia funguje perfektne.
    Vdaka za moznost spustat profil z SPB Pocket Plus.:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

inetMark: To jsem rad, diky za reakci na novou verzi

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím, měl bych jeden problém.
    Dnes jsem nainstaloval Wifi Profiles, aplikace je to skvělá, pro mě naprosto užitečná. Bohužel mě trápí, že přepnutí profilu z domácího na automatiku (DHCP) se mi z ničeho nic smaže profil nastavení wifi sítě (SSID, zabezpečení) ve Windows Mobile.

Konkrétně se jedná o:

1. profil ve Wifi Profiles:
    manuální nastavení IP adres včetně manuálních DNS a k tomu se mi váže profil ve Windows, kde mám SSID, typ zabez. a heslo pro úspěšné připojení do domácí sítě.

2. profil ve Wifi Profiles mám jako automatiku pro případ nalezení Wifi po Praze (MCd a jiné hotspoty)

Pokud jsem připojen ke své domáci síti a přepnu se přes Wifi Profiles na automatiku (DHCP), tak se mi profil v nastavení Windows vymaže a musím opět pro přípojení na domácí síť zadávat SSID a 64 znakové heslo

Nešlo by tento problém nějak odstranit?
    Děkuju.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Petr.Sybol: Do nastaveni WIFI se vubec nesaha - to znamena, ze aplikace udaje nemaze.
    S timto problemem jsem se setkal myslim na Kaiserovi - ale souvisel s necim jinym. Kaiser chtel znovu zadat klic, kdyz se ve wifi appletu prepnete z Access pointu na Ad hoc site ( a opacne).

Misto volby "pouze DHCP' v menu, zkuste zadat novy profil s DHCP = ano.
    V kazdem pripade - na Kaiserovi, Variu dam aplikovat profil nebo dam volbu Pouze DHCP a k zadnemu mazani nastaveni nedochazi.

V dalsi verzi planuju kompletne prevzit vladu nad wifi - program bude ukladat i klice a pri nalezeni site je sam pouzije.
    Navic take uz asi vim, jak udelam automatickou aplikaci profilu, pote co bude nalezena v dosahu sit, pro niz bylo zadano nastaveni.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Díky za odpovědi. Samozřejmě to tak mám, mám samostatné profily doma a automaticky, volbu pouze DHCP nedávám. Docela mě to trápí, protože vždy, když použiji tu automatiku, tak se mi nastavení smaže. Musím tedy zapátrat jinde. Pokud vydáte další verzi s převzetím i nastavení sítí, případně i jejich export v případě zálohy, bylo by to špičkové. Ještě jednou díky

EDIT: Jinak Cruise po mě v případě přepnutí na profil "doma" klíč nebo název automaticky nechce. Já musím ten profil vytvořit ručně v manageru sítí a znovu vše zadat. Pak se mi síť chytí. Když dám opět profil "auto", tak mi to profil sítě zlikviduje

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Mozna tip - zkuste tu sit nastavit a pote dlohym podrzenim vypinaciho tlacitka Cruise vypnout.
    Pak se po startu podivejte, ze tam sit stale je.
    A znovu zkuste aplikovat profily - u vas to vypada podivne - jako kdyby profil site jeste nebyl ulozen.
    BTW: Doma mam WPA-PSK. Mam pocit, ze nejake problemy s implementaci wifi na Kaiserovi jsem mel pri nastaveni WPA2-PSK...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Každopádně to vyzkouším, ale ten profil jsem měl uložený již několik dní a smazání se mi projevuje až při využívání Wifi Profileru.
    Jinak já mám právě WPA2 AES, skryté SSID a filtraci MAC adres

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

WPA2 pravdepodobne vadi rebind wifi adapteru - to je podle me chyba drive pro Cruise i Kaisera . Zkuste jen na chvili vyzkouset wpa-psk...
    Pokud budu sam prihlasovat do site, i tento problem zmizi - jen mi budete muset sverit klic

Diky za report

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Na Variu vse funguje bezchybne... v praci pouzivam DHCP bez zabezpeceni, doma pevnou IP se zabezpecenim WPA. Pouzivam 2 profily...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

zbysour: To jsem rad, diky za info

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Tak prakticky stejné využití jako Zbysour a na Cruisovi plně fukční. Ale na další verzi se už těším.:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Taky diky L)
    Jen abych upresnil - kompletni vladu nad wifi prevezmu v nektere z dalsich verzi, urcite ne v te nasledujici
    Ve verzi 0.0.6 nebo 0.0.7 by ale melo byt dostupne automaticke prepinani profilu pri zjisteni dostupnosti site.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Pokúšal som sa rozchodiť ten to program na Mio A701, v ktorom mám SDIO wifi kartu. Pri pokuse priradiť sieťový adaptír profilu mi program vypíše chybu "Adapter v profile nie je už prítomný v zariadení" a následne sa objaví ďalšia. Plné popisy chýb sú na obrázkoch.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

netron: Pravdepodobne u vasi wifi karty chybi priznak wireless.
    Muzete kartu najit v registrech? Pod HKLM/COMM?\\Pokud vite, ktera to je pridejte ji novou hodnotu wireless=1.
    U Kaisera je to takto:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\TNETW12511:Wireless
    Stary profil pote smazte...

Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 11-10-2008, 18:51
  2. Skyfire, nový prohlížeč pro Windows Mobile umí (nejen) Flash
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-01-2008, 13:03
  3. windows mobile 5 + wifi + activesync = jak?
    Od KENNY_FX v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-09-2007, 11:03
  4. Norton Mobile Security - nový antivirus pro Windows Mobile
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 26-05-2007, 16:47
  5. Vyzvaneci profily-problem qtek 8310 novy update
    Od baronm v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-07-2006, 21:41