Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: WM6 vs Certifikaty ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Taky nechápu, jaký certifikáty máte na mysli. Můžete být někdo konkrétnější, co tím pádem nejde?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tady je par odpovedi pro Win Vista, ale ve WM6 slouzi certifikaty k tomu stejnymu ucelu:
    http://windowshelp.microsoft.com/Win...b268b1029.mspx

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

...díky moc za upřesnění, ale to se mě asi moc netýká - jsem obyčejnej uživatel... Poradíte jak ty WM6 dostanu do svého Miomazlíka?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Myslel jsem to trochu jinak, používám zatím pouze WinXP. S čím konkrétně bude problém? S instalací některých aplikací do A701? Pokud ano s jakými například.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Falty
    Myslel jsem to trochu jinak, používám zatím pouze WinXP.
    Do winXP instalovat certifikaty jdou. Tady je problem, ze nejdou instalovat do WM6, takze cituji "Potřebujete například certifikát pro použití zabezpečeného webu pro určitou transakci, třeba pro nakupování nebo elektronické bankovnictví" a kdyz ho tam nebudete mit (v PDA), tak se vam tu transakci na webu (v PDA) nepodari bezchybne dokoncit.

hpa hpa je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Instalace aplikaci je bez problemu. Certifikaty potrebujes pro ssl komunikaci, jako napr. zabezpeceny pripojeni k MS Exchange.
    Pkud synchronizujes s Outlookem na lokalnim PC, tak certifikaty nepotrebujes.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

JJ takže v mém případě by mě mrzelo logování do aukra. Jinak mě nic jiného nenapadá. Ale nejsem si jistý asi to jde s IE v PDA vůbec teď.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Na logovani do aukra nepotrebujes klientsky certifikat..

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od hpa
    Instalace aplikaci je bez problemu. Certifikaty potrebujes pro ssl komunikaci, jako napr. zabezpeceny pripojeni k MS Exchange.
    Pkud synchronizujes s Outlookem na lokalnim PC, tak certifikaty nepotrebujes.
    presne proto to potrebuji
    a presedlavat kvuli tomu na BlackBerry nebo jine PDA s WM6 se me nechce :-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Taky jsem zkousel nahrat do A701 WM6. WM6 (Mio_A701_RZX-WM6-WWE-18533_English_modifed.bin) fungujou dobre, ale nesel nainstalovat certifikat, coz pro moji synchronizaci s Kerio mailserver je podstatne.
    Po ruznych testech a zkousenich jsem dospel k tomuto reseni. Da A701 jsem nainstaloval romku ScoterCEimage_RX1[1].WM6.v1.00.(Lifeforce)_English.bin, tam sice nejde GPRS, ale lze tam nainstalovat root certifikat (jen ale pres cab http://blogs.msdn.com/windowsmobile/archive/2006/01/28/making_a_root_cert_cab_file.aspx ).
    Pote co jsem provedl import certifikatu, jsem si ho nasel v registru HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\Security\SystemCertificate s\Root\Certificates\"otisk razitka certifikatu" a provedl jeho export. Nasledne jsem nainstaloval romku Mio_A701_RZX-WM6-WWE-18533_English_modifed.bin, kde GPRS funguje. Provedl jsem import registru toho certifikatu a jiz jsem mohl synchronizovat s email serverem. Vse funguje jako na WM5 R64.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od brabecj
    Taky jsem zkousel nahrat do A701 WM6. WM6 (Mio_A701_RZX-WM6-WWE-18533_English_modifed.bin) fungujou dobre, ale nesel nainstalovat certifikat, coz pro moji synchronizaci s Kerio mailserver je podstatne.
    Po ruznych testech a zkousenich jsem dospel k tomuto reseni. Da A701 jsem nainstaloval romku ScoterCEimage_RX1[1].WM6.v1.00.(Lifeforce)_English.bin, tam sice nejde GPRS, ale lze tam nainstalovat root certifikat (jen ale pres cab http://blogs.msdn.com/windowsmobile/archive/2006/01/28/making_a_root_cert_cab_file.aspx ).
    Pote co jsem provedl import certifikatu, jsem si ho nasel v registru HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\Security\SystemCertificate s\Root\Certificates\"otisk razitka certifikatu" a provedl jeho export. Nasledne jsem nainstaloval romku Mio_A701_RZX-WM6-WWE-18533_English_modifed.bin, kde GPRS funguje. Provedl jsem import registru toho certifikatu a jiz jsem mohl synchronizovat s email serverem. Vse funguje jako na WM5 R64.
    Dobrý :yes: Ale to jen certifikát pro Kerio, kdyby si potřeboval další, tak to musíš udělat znova ne? Jinak asi jsou ty regy pro všechny stejný. Mohli by jste to hodit na uploady nebo ftp a dát sem linky.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Falty
    Citace Původně odesláno od brabecj
    Dobrý :yes: Ale to jen certifikát pro Kerio, kdyby si potřeboval další, tak to musíš udělat znova ne? Jinak asi jsou ty regy pro všechny stejný. Mohli by jste to hodit na uploady nebo ftp a dát sem linky.

Přesně tak musíš to tak udělat pro každý root certifikát. Ale není to nic strašného. Musíš akorát znovu přeflashovat romku tam a zpět. Pokud máš nějaký backup (třeba SPB backup) tak to předtím zazáholuješ a pak zase obnovíš.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. certifikaty
    Od jozor v sekci OmniaPRO B7610
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-02-2012, 08:01
  2. Certifikáty WM6
    Od Skijumper v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-06-2009, 21:10
  3. Certifikaty