Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Síťové adaptéry

spike_ce4you (70)|17.12.2007 22:37
Včera jsem si prohlížel záložku síťové adaptery v start->nastavení->bezdrát.síť a od té doby nechce chodit synchronizace. Jediný úspěšný způsob je to provést po restartu. Při dalším připojení se mi na pc objevuje hláška, že některé USB zařízení (používám kabel) nepracuje správně a nebylo rozpoznáno. Netuším, co se mohlo přenastavit, protože žádné adresy jsem tam neťukal.
Nějakou dobu po připojení se mi na displeji objeví hláška:
"Nelze získat IP přiřazenou serverem.Opakujte akci později nebo adresu IP zadejte v nastavení sítě."

Mám HTC Artemis a dosud bez problémů.

Má někdo podobnou zkušenost a hlavně recept?
RStein (2012)|18.12.2007 11:48
Co mate u sitove karty hostitel RNDIS?
Jestlize nechcete experimentovat, nebo nechcete jit hned do HR, zkuste se nouzove prepnout do serial rezimu pri synchronizaci.
Registr na PDA - HKLM/Drivers/USB/FunctionDrivers/DefaultClientDriver zmente na Serial_Class. hodnota MUSI byt ulozena a pro jistotu restartujte (soft reset) zarizeni - nejlepe tak, aby byl stoprocentne proveden "flush" nove hodnoty - to znamena podrzet delsi dobu vypinaci tlacitko, dokud se nezobrazi dialog, zda chcete opravdu vypnout zarizeni.
Zarizeni znovu zapnete a pripojte k USB (predtim zkontrolujte, ze je v klici zminenem vyse stale hodnota Serial_Class).
spike_ce4you (70)|18.12.2007 13:30
Pokud máte na mysli" Remote-NDIS Host", tak tam mám zaškrtlou volbu Použít serverm přidělenou IP a aktuální hodnota je 169.254.2.1
Ostatní jsem nepochopil, protože jsem u PPC začátečník, ale přepsání registru bych zvládnul, pokud budu muset.

Nejde mi do hlavy, proč se Artemis při prvním připojení po SoftR připojí v pohodě, funguje i přístup na net přes PC, aby pro další připojení byl "nerozpoznán".

EDIT:// Ta IP se tam samozřejmě objevuje až po připojení, jinak je tam v kolonce IP -> nepřipojeno. Jak je možné, že jednou mi server IP přidělí a pak už ne? Zkusím tu přidělenou adresu nastavit natvrdo a uvidíme...