Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Surf+, Surf&Mail+ nové změny

pidot (28)|17.12.2007 14:28
Zdravím všechny, chtěl bych jen upozornit, že od 12.prosince dochází ke změnám v těchto tarifech a to docela k zásadním změnám a spíš nevýhodným (aspoň pro mě). Jedinou výhodou kterou přináší že je možnost surfovat zdarma v rámci paušálu i pomocí Exploreru avšak s FUPem 100MB. Nicméně se ruší 30MB volná data pro surfování jinak než přes Operu Mini, což znamená že s nově aktivovaným zvýhodněním platíte např za MSN, ICQ a třeba stahování počasí již od prvního kB. Ten kdo má aktivovaný tarif před datem 11.12. má stále původní variantu a údajně se nebude měnit dokud o to uživatel sám nepožádá, aspoň podle infolinky T-Mobile

Bližší informace:
[CODE]http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/T-Mobile-vylepsuje-svuj-internet-v-mobilu/sr-1-sc-4-a-1117523/default.aspx[/CODE]
xtonda (811)|18.12.2007 10:55
Ten odkaz je nefunkční, nepodařilo se mi ani najít bleskovku se stejným nebo podobným nadpisem.
RStein (2012)|18.12.2007 11:33
Jo jo, mne se novou variantu S&M snazil prodavac v TMO vnutit uz v patek, abych s nimi podepsal znovu smlouvu. Ty podminky se mi nezdaly a radeji jsem si nechal svuj net za 800, kde nemusim nejake omezeni protokolu a podobne ptakoviny resit.
Jen me mrzi, ze O2 uz nenabizi to same co kdysi ET - ADSL + GPRS/EDGE za rozumny pausal. Jak se takovy pausal objevi, prejdu asi k kompletne k O2 - mam od nich dnes ADSL a O2TV, takze budu mit vse alespon na jednom uctu. TMO se docela zkazil :(
xtonda (811)|18.12.2007 13:45
Tak sem to našel na webu T-Mobile:

http://t-mobile.cz/Web/Residential/Internet/Ceny-pripojeni/internetova-zvyhodneni.aspx

Co na to říct, na jednu stranu povolili i standardní browsery, na druhou zavedli docela omezený FUP 50MB/100MB, což není nic moc vzhledem k tomu, že v Opeře Mini s obrázky na high quality není problém aby stránka měla čtvrt mega, se klasickým browserem je to pak úplně výsměch. Drobnou výhodou je nyní garance maximální útraty i u Surf+.

Každopádně pro ty, kteří nemohli použít Operu Mini nebo jim v ní nefungovalo co potřebovali, je to plus, pro ty, kteří operou mini natahali víc než je nově stanovený FUP, je to újma.
Standa_ce4you (380)|18.12.2007 15:03
[QUOTE="xtonda"]Ten odkaz je nefunkční, nepodařilo se mi ani najít bleskovku se stejným nebo podobným nadpisem.[/QUOTE]
Ona ta bleskovka tam byla, ale z určitých důvodů zatahal tmobil za páky a článek zmizel.

Tady je odkaz na ten odstraněný článek. Odsud ho ještě nestáhli...
xtonda (811)|18.12.2007 16:06
By mě zajímalo, proč ten článek stáhli, vždyť zní skoro jako PR pro T-Mobile, nový Surf+ je výhodný jen pokud člověk Operou Mini dřív neprohnal víc než 50MB, Surf&Mail+ je úplně mimo, dřív na maily 2GB, teď 100MB a pak nemožná rychlost, jediná výhoda je že mohu surfovat i normálním prohlížečem, ale k čemu to je se 100MB na měsíc?

Já jsem tedy spíše zklamán a vnímám to jako změnu k horšímu.

EDIT: I když teď koukám na poslední dva PVH a za měsíc udělám tak 10MB, tak to nebude zas tak horký, ale přechod na novou variantu si ještě rozmyslím.
golom (56)|18.12.2007 17:30
Tak to me by spis zajimalo, proc je to zarazeno pod HTC. Mam pocit ze to jde napric vyrobcema. Kdopak tady tohle spatne zarazene vlakno asi bude hledat?
Zdenek Malinsky (9781)|18.12.2007 20:30
Protože má pidot T-Mobile MDA Vario III (HTC Kaiser).

přesunuto