Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

komunitní podpora e-tenu

zigman (31)|17.12.2007 02:13
ahoj,
do ted jsem pouzival zarizeni htc, ktera se tesila podpore xda-developers. Existuje neco podobneho pro e-teny? CE4you jsou skvele stranky a diky za ne:-) ale chybi mi tu prehledne shrnuti ala xda wiki, rom cooking atp... O ofic.rom od etenu vim, nemuzou ale bohuzel nikdy tak pruzne reagovat na bugy jako uziv.komunita..
diky za odpovedi :yes: , karel:-)

pozn. doufam, ze rom cooking nespada do kategorie warez, pokud ano, omlouvam se a moje otazka se zuzuje na e-ten focused fora..., dik
Martin Ráž Hoch (1832)|17.12.2007 11:08
Tohle by by asi byla zbytečná práce, když je to celé megakvalitně na XDA... a dělat copy & paste... ?
RStein (2012)|17.12.2007 12:30
MRH: No pro ETENy by to urcite copy&paste nebylo - kazdy vyrobce mas svoje ROM, svuj bootloader, svoje specificka API....
ETEN by neco takoveho potreboval, ale dneska je jasnou volbou HTC - pro bezproblemovou praci i pro hrani si s ROM apod.
zigman (31)|18.12.2007 18:12
Ahoj, tak koukam, ze diskuze se prilis nerozvirila, ale stejne dik za ty dva prispevky:-)
Mne se mezitim podarilo najit eten-users.eu , kde jsem nasel i cooked rom. Tak pokud by se zde objevil nejaky e-ten zacatecnik jako ja a zajimalo ho to, necht koukne tam;)