Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Internet Explorer na Aceru c531 je normální???

crewe_ce4you (13)|16.12.2007 23:20
Dobrý den. mám 2 týdny nové Pocket PC Acer c531. Jenže stránky internetu se mi nezobrazujou celé dokonce se nemůžu ani na e-mail na Tiscali se dostat prázdná stránka myslel jsem si že to zvládne zobrazovat internet tak jaky je na PC jen ve zmenšeném formátu. Co to ti výrobci prosím tě vyvádějí já jsem to koupil kvůli tomu že budu mít větší displej než na Nokii N93 a ta mi nedělá problémy a to je jen mobil. Acere styďte se to vyrábět to ani nemá smysl kupovat PDA. Mám taky Notebook a je to vše OK.Prosím poraďte mi jestli to nemám náhodou ten prohlížeč špatně nastavený nebo mi doporučte nějaký program na tohle PDA nebo je lepší se ho zbavit??? A mimochodem jaká navigace je k tomu je dobrá myslím ten program na navigování má to jen modul GPS bez aplikace. V tom se taky nevyznám tak mi poraďte prosím.:? Jinak Vám přeji hezké dny a ještě díky za odpovědi.
Michal
Docent (1234)|16.12.2007 23:33
Michale, nevím, jestli je zrovna nejlepší nápad se tady zaregistrovat, nic si nepřečíst a rovnou vychrlit hafo otázek, na které bys tady jistě našel odpověď, pokud bys hledal...
Já osobně to za nejlepší nápad nepovažuju, ale to je věc názoru.
Takže zkus se podívat na titulní stránku, vpravo uprostřed jsou odkazy s názvem "Začínáte? Čtěte!" a pak je tady dost diskusních fór k různým typům PDA, k browserům...
RStein (2012)|16.12.2007 23:36
Pocket IE ma sve mouchy, lepsi pro vase ucely bude Opera Mobile - s ni se dostanu i do internetoveho bankovnictvi, coz je pro PIE problem.
ad navigace) Podivejte se do diskuzi zde nebo projdete recenze na navigovat.cz.
Ja doporucuji TomTom Navigator, na Slovensko nouzove iGO, protoze ma lepsi mapy.
Docent (1234)|16.12.2007 23:48
Jo, já doporučuju TomToma taky... Buď pro majitele Porsche a podobných vozů, kterým nevadí, že si od Znojma na Plzeň jih zajedou 90 km, protože je Tomík protáhne pěkně po dálnici na Jihlavu, Prahu a Plzeň, nebo pro majitele offroadů s povoleními vjezdu všude možně, kterým zas nevadí, že je Tomík protáhne kravskou stezkou jen kvůli tomu, že je o 200 metrů kratší než normální silnice...

Pro normální lidi, kteří jsou zvyklí jezdit podle mapy, je rozumnou volbou iGO, ale to jsme se zase dostali k tomu, o čem už se tady toho napsalo hafo ;) .
crewe_ce4you (13)|17.12.2007 14:07
[QUOTE="RStein"]Pocket IE ma sve mouchy, lepsi pro vase ucely bude Opera Mobile - s ni se dostanu i do internetoveho bankovnictvi, coz je pro PIE problem.
ad navigace) Podivejte se do diskuzi zde nebo projdete recenze na navigovat.cz.
Ja doporucuji TomTom Navigator, na Slovensko nouzove iGO, protoze ma lepsi mapy.[/QUOTE]
Dobrý den.
Díky za radu ale Opera mi moc nepomohla sice je to lepší než Pocket IE. Ale zkus se podívat jak to vypadá třeba v Nokii řady Nseries jakýkoliv mobil zobrazí všechny stránky korektně a proč to neudělá PocketPC když je ještě na tom s displejem větší tomu nerozumím anebo jsou programátoři úplně blbí a nevidí tu chybnou příčinu??? Za co tak asi platíme aby to bylo funkční a ne nějaké omezení apod. Tudíž opera je teďka v demoverzi kupovat nebudu nemá to smysl za tohle a platit??? Když uděláte lepší a aby fungovalo tak klidně zaplatím i těch 30.000 ale to musí být tak jak má být takže jestli nějaký programátor je schopen tak ať se dá do práce jinak není nic prostě Vaše volba. Kdo umí ten umí jasný slogan.....A u těch navigací jdu radši do iGO díval jsem se i na oficiálních stránkách ale myslím že i po přečtení i v té složité diskuzi kde je takový zmatek tak jsem se dozvědel že TomTom má jaksi častější problémy a to asi z toho je levnější než iGO já radší připlácím za kvalitu radši dám za ni 5500 než 2400 za TomTom. Jinak moc díky za odpověď.
crewe_ce4you (13)|17.12.2007 14:13
Myslel jsem si že budu mít jeden přístroj na vše jako GPS Internet tak budu muset tahat k tomu navíc Notebook na net a Pocket PC na navigaci škoda:?
crewe_ce4you (13)|17.12.2007 14:18
[QUOTE="Docent"]Michale, nevím, jestli je zrovna nejlepší nápad se tady zaregistrovat, nic si nepřečíst a rovnou vychrlit hafo otázek, na které bys tady jistě našel odpověď, pokud bys hledal...
Já osobně to za nejlepší nápad nepovažuju, ale to je věc názoru.
Takže zkus se podívat na titulní stránku, vpravo uprostřed jsou odkazy s názvem "Začínáte? Čtěte!" a pak je tady dost diskusních fór k různým typům PDA, k browserům...[/QUOTE]
No no moc mi tu nediktuj. Ne že ti chci vyhrožovat ale tady to vůbec není přehledné musel jsem v té navigační diskuzi hrabat 6 hodin než jsem se k tomu dostal.A titulní stránka vpravo uprostřed je kde??? Není prostě je to tu v tom nepořádek prosím administrátora o potřídění a vymazání některých stejných příspěvků........fakt to tu je síla se dostat co tu chci zjistit.....
Docent (1234)|17.12.2007 14:40
Víš co, synku? Polib si (a teď mně tady chybí takový ten otáčející se smajlík jako v diskusích na iDnes)... Komu není vzájemné rady, tomu není hospodářské pomoci. HOWGH.
zivan (615)|17.12.2007 15:32
[QUOTE="crewe"]No no moc mi tu nediktuj. Ne že ti chci vyhrožovat ale tady to vůbec není přehledné musel jsem v té navigační diskuzi hrabat 6 hodin než jsem se k tomu dostal.A titulní stránka vpravo uprostřed je kde??? Není prostě je to tu v tom nepořádek prosím administrátora o potřídění a vymazání některých stejných příspěvků........fakt to tu je síla se dostat co tu chci zjistit.....[/QUOTE]

Co kdybys trochu pribrzdil? Mas tu 4 prispevky a vsechny stoji za to. Ano, PDA nenahradi notebook, pIE nenahradi klasicky IE a ANO je tu dost lidi, kteri kaslou na pravidla fora a tak je problem ve vsem udrzet poradek. Vsechny problemy slo najit jeste pred koupi PDA.

Za spoustu chyb na internetu jsou zodpovedni autori stranek. Zkus apelovat na Tiscali, aby udelali stranky funkcni i pro PDA.

A pokud ti PDA nevyhovuje, tak ho zkus vratit prodejci nebo ho muzes prodat v mistnim bazaru.
crewe_ce4you (13)|17.12.2007 16:25
[QUOTE="Docent"]Víš co, synku? Polib si (a teď mně tady chybí takový ten otáčející se smajlík jako v diskusích na iDnes)... Komu není vzájemné rady, tomu není hospodářské pomoci. HOWGH.[/QUOTE]

No no tak si se mnou nemluv. Je vidět nezájem že o to nestojíš jen tu chrlíš urážky apod. Nezačínej nebo si požádám administrátora o tvůj vyhazov. Tak se chovej slušně....
crewe_ce4you (13)|17.12.2007 16:30
[QUOTE="Zivan"]Co kdybys trochu pribrzdil? Mas tu 4 prispevky a vsechny stoji za to. Ano, PDA nenahradi notebook, pIE nenahradi klasicky IE a ANO je tu dost lidi, kteri kaslou na pravidla fora a tak je problem ve vsem udrzet poradek. Vsechny problemy slo najit jeste pred koupi PDA.

Za spoustu chyb na internetu jsou zodpovedni autori stranek. Zkus apelovat na Tiscali, aby udelali stranky funkcni i pro PDA.

A pokud ti PDA nevyhovuje, tak ho zkus vratit prodejci nebo ho muzes prodat v mistnim bazaru.[/QUOTE]

Díky za vzkazík. Já zatím to neprodám budu ho mít jako navigaci. Taky jsem uvažoval o koupi tohoto přístroje tak aspoň si jen dokoupím software a je to.
A na tu Tiscali podporu podám podnět k dotazu jestli ty stránky neudělají i pro Pocket PC uvidíme co s tím udělají anebo nic neudělají to se uvidí během pár dní. doufám že to klapne. Dík to byl dobrý nápad brnknout na podporu mě to ani nenapadlo jsi jednička.....:yes: