Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak se dostat na zabezpečené stránky

djax (48)|3.5.2004 10:19
Musíte změnit parametry, jakými se hlásí interní browser IE:

[CODE]HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\User Agent\[/CODE]

Změňte hodnoty z "Mozilla/2.0" na "Mozilla/4.0".
Změňte "Version" z "MSIE 3.02" na "MSIE 5.5".
Změňte "Platform" z "Windows CE" na "Windows NT 5.0".

Pokud to stále nepomůže, jděte na Post Platform\ sub key a smažte "240x320" hodnotu.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|3.5.2004 17:57
Bohužel ani žádná z těchto vychytávek nevede k uspěšnému přihlášení do internetového bankovnictví české spořitelny - SERVIS24.:(
ipf (2136)|3.5.2004 23:45
[QUOTE="JirkaP."]Bohužel ani žádná z těchto vychytávek nevede k uspěšnému přihlášení do internetového bankovnictví české spořitelny - SERVIS24.:( [/QUOTE]


Teď jsi mi připomněl, že už jsme dlóóóuho nechali v klidu administrátory a jiné z ČS a.s.. Budu muset najít diskusi, oprášit a znovu jim rozvířit poklidné serverové hladiny :D
zipiik (206)|4.5.2004 10:39
[QUOTE="ipf"][QUOTE="JirkaP."]Bohužel ani žádná z těchto vychytávek nevede k uspěšnému přihlášení do internetového bankovnictví české spořitelny - SERVIS24.:( [/QUOTE]


Teď jsi mi připomněl, že už jsme dlóóóuho nechali v klidu administrátory a jiné z ČS a.s.. Budu muset najít diskusi, oprášit a znovu jim rozvířit poklidné serverové hladiny :D [/QUOTE]
chudaci kluci, to si snad ani nezaslouzi :c)))))
Pavlucha (1496)|4.5.2004 13:24
[QUOTE="ipf"]Teď jsi mi připomněl, že už jsme dlóóóuho nechali v klidu administrátory a jiné z ČS a.s.. Budu muset najít diskusi, oprášit a znovu jim rozvířit poklidné serverové hladiny :D [/QUOTE]


:D :D :D ... kde to je? Na jaký adrese? ... :D :D :D
solory (201)|16.5.2004 17:28
csas@csas.cz již tam maj i mou opětovnou neodbytnou otázku
maniacos (6)|16.5.2004 21:15
suprrrrr

tohle jsem fakt potreboval, jelikoz mi hooodne stranek padalo a nevedel jsem cim to je. Tohle kompletne vyresilo tento problem a PocketIE jiz nepada.
Hlevne jsem rad, ze uz je pro mne opet funkcni IDOS, jelikoz vyhledavani v MHD a busech je pro mne jako studenta, vice nez potrebne
ipf (2136)|16.5.2004 21:32
[QUOTE="solory"]csas@csas.cz již tam maj i mou opětovnou neodbytnou otázku[/QUOTE]

A co odpověď. Stále stejná, nebo už vytvořili vyšší verzi?:D :D :D
miktt (189)|31.10.2004 19:26
HLM/Software/Microsoft/windows/CurentVersion/InternetSetting/MinorVersion je hodnota ;CE.net;
Na stolním PS je ;SP1

Ale bohužel je to stále nefunkční. Podle mne je to jen v nastavení registrů. Chtělo by to nejakého "odborníka na registr"
(Jo a pokud do IE dám www.seznam.cz tak mi to vypne IE)
Flynt (57)|14.12.2004 18:52
Zdravím. Omlouvám se, asi to nepatří do této skupiny i když se jedná o připojení k internetu. V poslední době se mi při načítání stránek z PDA klasiký prohlížeč Loox 720 + nastavba Multi IE 3.1 objeví modré okno s nápisem nápis "Pro načítání stránek stiskni tlačítko OK".

Po stisknutí lze stránku normálně zobrazit. Samozřejmě to zdržuje a pokud je otevřeno více oken i překáží. Neví někdo jak odstranit uvedené hlášení?

Díky moc.