Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Změna ukládání příloh pošty

djax (48)|3.5.2004 10:14
Pokud chcete, aby se vám přílohy ukládaly na paměťovou kartu:

Pro MMC kartu:
[CODE]HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\MMC[/CODE]
Změňte hodnotu ve Folder z SD Card na Storage Card.

Pro SD kartu:
[CODE]HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\SDMemory[/CODE]
Změňte hodnotu ve Folder z SD Card na Storage Card.

Pro CF kartu:
[CODE]HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\PCMCIA[/CODE]
Změňte hodnotu ve Folder z CF Card na Storage Card.

Soft reset nutností.
ipf (2136)|3.5.2004 11:02
Jakého se to týká zařízení?
MDAII má přímo v poště NÁSTROJE - VOLBY záložku PAMĚŤ a tam možnost zaškrtnout: ukládat přílohy na paměťovou kartu.
Nebo se to týká ukládání celých zpráv?
djax (48)|3.5.2004 11:07
U některých PPC zařízení jsou s tím problémy, kdy PDA špatně rozliší File Store. Konkrétně to bylo popisováno u modelu HP iPAQ 2210s s ROM v 1.10.

Případně to lze ještě řešit:

[CODE]\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MAPI\AttachPath = nová cesta [/CODE]

Do nová cesta budou ukládány přílohy, například \SD Card\My Documents\Inbox\Mail Attachments

pufo_ce4you (113)|29.7.2004 12:32
No ale pokial ja zadam \HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MAPI\AttachPath "\SD Card\My Documents\Inbox\Mail Attachments", tak sa mi v RAM vytvori adresar s nazvom "SD Card" a nazov karty sa prepise na "SD Card2"
Flynt (57)|29.10.2004 21:33
Zdravím. Jakmile jsem nastavil poštu v PDA LOOX 410 aby se ukládala na SD kartu. Nastavení v originálním menu, žádné registry, tak se karta po soft resetu, který jsem musel udělat z jiných důvodů (vytuhl mi Agile Messenger)přejmenovala sama od sebe na SD-MMC2 a vytvořila složka v RAM SD-MMC. Zpětné přejmenování na SD-MMC se mi nepodařilo.

Tak nevím. Máte někdo zkušenost?
Tom&Tom (101)|11.12.2005 21:55
[QUOTE="Flynt"]Zdravím. Jakmile jsem nastavil poštu v PDA LOOX 410 aby se ukládala na SD kartu. Nastavení v originálním menu, žádné registry, tak se karta po soft resetu, který jsem musel udělat z jiných důvodů (vytuhl mi Agile Messenger)přejmenovala sama od sebe na SD-MMC2 a vytvořila složka v RAM SD-MMC. Zpětné přejmenování na SD-MMC se mi nepodařilo.

Tak nevím. Máte někdo zkušenost?[/QUOTE] Zdra prosím tě vyřešil jsi nejak tento problém? Ono se to netýka té úpravy ale otho že Outlook si své uložiště vytvoří ještě předtím, než se namapuje SD karta. S tímhle mám rovněž problémy