Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MOJ HTC Universal nevidi SIMku

bobby333 (75)|16.12.2007 03:40
Stretli ste sa s tym uz niekedy? Sim je v masine, ale ta pise, ze "No SIM detected". Skusal som uz aj novu romku a podobne, ale bezvysledne. Niekedy sa po 4 restartoch chyti, ale iba na chvilu. Alebo ak tam dam cudziu simku, tak to funguje pol dna a potom ten isty problem. Poradi niekto?
RStein (2012)|16.12.2007 08:27
U Mda Varia jsem videll neco podobneho - slo o HW problem...
PhSnake (872)|16.12.2007 11:09
presne ako hovori RStein - skoncilo to na sude. Ja mam Uniho od t-debilu v UK a sudil som sa s nimi 2x. Bol to prob s nejakym kontaktom na citacke SIM, oprava ma stala 25GBP.
bobby333 (75)|17.12.2007 11:45
Tak dik. Tohto som sa obaval ... lenze davat to na Slovensku opravovat, to bude na dlhe lakte.

Este ma npadlo, ci to nema nieco spolocne s tym, ze mi vypadol stuplik, co drzi kryt baterky a pod tym stuplikom j e nejaky kontakt. Moze to mat nieco spolocne s tym, ze ked nie je zavrety kryt (stav, ked mam vypadnuty stuplik), ze by to nefungovalo?
PhSnake (872)|17.12.2007 11:53
netusim aky stuplik mas na mysli, skus mi poslat foto (phsnake@inmail.sk) ak je to nejaky bazmeg ktory pritlaca SIM na kontakty mohlo by to byt tym. Oprava by myslim nemala byt problem, GSMobil ma myslim pobocku aj v SR. Otazka je ako dlho to potrva
bobby333 (75)|17.12.2007 13:41
skusim poslat foto, ked sa k tomu dostanem. Ked si otocis Uniho, aby si vybral baterku, tak musis najprv dat dole kryt. A ten sa uvolnuje cez taky maly stuplik. A ten sa mi zlomil. a rovno pod nim je taky plechovy kontakt, ktory sa spaja stlacenim ... ale neviem, co naozaj robi.