Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 55 z 55

Téma: Vkladani souboru primo do fiskuznich for - prosim otestujte

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No možná to na ce4you již někde bylo uvedeno, ale začal jsem používat program MagicSSS . Pokud máte nějaké méně používané tlačítko na své cihle, můžete mu přidělit funkci sejmutí obrázku, ale bohužel jen v BMP. K převodu do JPG a úpravám použijte to, co zde popsal Milan Švec. Výhodou je snadná obsluha, nezávislost na PC... Má s tím někdo větší zkušenost a může poukázat na případná negativa?....
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... když už se tu probírá vkládání příspěvků ... Pavle, nešlo by udělat, aby se tagy pro URL, IMG, citace atd. vkládaly vždy do aktuální pozice kurzoru a ne až na konec příspěvku?

PavelR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... když už se tu probírá vkládání příspěvků ... Pavle, nešlo by udělat, aby se tagy pro URL, IMG, citace atd. vkládaly vždy do aktuální pozice kurzoru a ne až na konec příspěvku?
    Jde to, ale to uz neumim. To uz je dost komplexni JavaScript a zatim se mi to nepovedlo napsat, tedy lepe receno obslehnout... Ale pristi tyden to zkusim jeste jednou.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..asi trochu svým dotazem odbočím, ale zajímá mne, jak zrušit automatické načítání "mobile" verze ce4you? Mam v MDA II nastaveno jako domovskou stránku www.ce4you.cz . Ale pokaždé když spustím internet, naběhne mi http://mobile.ce4you.cz/. Ja o to nestojím, nechci aby se to automaticky přesměrovávalo... Co s tím?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od xp
    ..asi trochu svým dotazem odbočím, ale zajímá mne, jak zrušit automatické načítání "mobile" verze ce4you? Mam v MDA II nastaveno jako domovskou stránku www.ce4you.cz . Ale pokaždé když spustím internet, naběhne mi http://mobile.ce4you.cz/. Ja o to nestojím, nechci aby se to automaticky přesměrovávalo... Co s tím?
    ... zde.

PavelR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pisu si dalsi ukol, a sice pridat do profilu uzivatele moznost si to presmerovani vypnout. Bohuzel je nemozne to resit nejak elegantne a verte mi, ze vetsina beznych uzivatelu je rada, ze je to automaticky presoupne na mobilni verzi.

Nez to bude, do bookmarku si dej http://mobile.ce4you.cz/desktop.asp. Nacte se to okamzite a melo by to fungovat... Kdyby ne, dej prosim vedet.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Při přidávání souboru do hotového příspěvku se ten nový soubor nesmí jmenovat stejně jako už v příspěvku existující! Jinak se ten starší soubor se stejným označením přepíše tím nově vkládaným. Budou tam pak dva stejné a ten původní zmizí. Zůstane po něm jenom komentář.

Viz tady.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

....uz jsem si citnol asi vse ale ''pripojit soubor'' jsem furt nenasel, neni to nahodou na verzi www? ... jdu se tam podivat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ano, ta je pouze na desktop verzi...

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

Při přidávání souboru do hotového příspěvku se ten nový soubor nesmí jmenovat stejně jako už v příspěvku existující! Jinak se ten starší soubor se stejným označením přepíše tím nově vkládaným. Budou tam pak dva stejné a ten původní zmizí. Zůstane po něm jenom komentář.
    není to tak .. viz: http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=22903

ptám se tedy: lze přidaný soubor odstranit případně nahradit jiným?

děkuji

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Prosím o upload souboru manila z htc diamond
    Od eStone v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-01-2009, 23:05
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-04-2007, 12:33
  3. WM5 a uploadovani souboru na internet primo ze zarizeni
    Od Miloš Strouhal v sekci Windows Mobile a Windows CE