Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Fujitsu Siemens Loox n560 - počítačové hry

NizaJakub (5)|15.12.2007 16:51
Na internetu jsem viděl, jak v pda rozchodili počítačové hry. Nevíte někdo jak by se mi to mohlo také povést? popř. nějaký emulátor na stáhnutí..pls :?: :?: :?:
zivan (615)|16.12.2007 11:52
Nebyly to staré hry pro DOS? PocketDOS
Surgical (2364)|16.12.2007 12:56
NizaJakub (5)|19.12.2007 13:28
[QUOTE="Zivan"]Nebyly to staré hry pro DOS? PocketDOS[/QUOTE]
Ne, viděl jsem například World of Warcraft..
NizaJakub (5)|19.12.2007 13:29
[QUOTE="Surgical"]A co emulátory zde?[/QUOTE]
jak říkám, bylá to docela propracovaná hra, nenašel jsem tam žádný emulátor, na kterém bych spustil třeba WoW
zivan (615)|19.12.2007 14:02
Nasel jsem jeden starsi clanek o prepsanem Win API Windows 98 pro ARM - http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=59

Umis si predstavit WoW pod Win98 a na 486 bez akcelerace grafiky? :-D
Surgical (2364)|19.12.2007 14:33
To video na YouTube je klasický fake, screencapture video puštěné na PDA. Pokud ti to nedošlo, tak sorry.
Podívej se na minimální HW nároky na WoW, počínaje RAM konče grafickou kartou, aby ti to došlo, že nějaká emulace asi nee.

Jako singleplayer hry existují třeba Age of Empires, Heroes of Might and Magic, Everquest apod. když jsme ještě u žánru, dále existují emulátory herních systémů Sarien, SCI, Scumm pro klasické adventury Sierry a Lucas Arts pod DOSem(tituly jako Beneath a Steel Sky, Indiana Jones and the Last Crusade atd.), ale ač emulátory bývají free, hry samotné nikoli.
NizaJakub (5)|20.12.2007 07:58
[QUOTE="Zivan"]Nasel jsem jeden starsi clanek o prepsanem Win API Windows 98 pro ARM - http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=59

Umis si predstavit WoW pod Win98 a na 486 bez akcelerace grafiky? :-D[/QUOTE]
pravda je, že to bylo trochu kousané, ale to byl jen příklad...
NizaJakub (5)|20.12.2007 07:59
[QUOTE="Surgical"]To video na YouTube je klasický fake, screencapture video puštěné na PDA. Pokud ti to nedošlo, tak sorry.
Podívej se na minimální HW nároky na WoW, počínaje RAM konče grafickou kartou, aby ti to došlo, že nějaká emulace asi nee.

Jako singleplayer hry existují třeba Age of Empires, Heroes of Might and Magic, Everquest apod. když jsme ještě u žánru, dále existují emulátory herních systémů Sarien, SCI, Scumm pro klasické adventury Sierry a Lucas Arts pod DOSem(tituly jako Beneath a Steel Sky, Indiana Jones and the Last Crusade atd.), ale ač emulátory bývají free, hry samotné nikoli.
[/QUOTE]
Díky za připomínku, na to jsem nepomyslel že to mohlo být jen "video"...
klonk_ce4you (23)|23.12.2007 19:48
hm ak myslis toto videjko http://youtube.com/watch?v=co-zg58SmPY&feature=related

Tak tam je wow pustene na pc--->pda je to prenesene cez inobec sidewindow

:) nikde tam nieje napisane ze to je spustene kompletne na pockete.. pouzivam to takto na pozrenie aukcie, chatu ked sa mi nechce sediet za pc.

Za pripadne "nedorozumenia" sa ospravedlnujem