Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P535 - krátké zatuhnutí při přijímání hovorů

Milfried (12)|15.12.2007 14:34
Možná už se to zde řešilo, zkoušel jsem hledat ale nic jsem nenašel .... pokud ano, omlouvám se.....


Takže co mně trápí:
Téměř pokaždé, když zvoní telefon a já hovor přijmu nastane od stisknutí přijímacího zeleného tlačítka do momentu než ve sluchátku skutečně uslyším toho kdo mi volá (tj, do skutečného přijetí hovoru) krátká prodleva 1 - 2 sekundy .... mám první zařízení se systémem Windows Mobile, tak nevím, zda to není normální vlastnost, ale vadí mi to. Používám k tomu ještě stařičkou služební Nokii 6310 a i na jiných telefonech co jsem měl byla tato prodleva neznatelná (do 1/10 sekundy, tj. než jsem stačil zvednout ruku s telefonem k uchu, už jsem druhou stranu měl spojenou).

Pokud to není normální, neví někdo co s tím ?

Spuštěné aplikace mám vždy Pocket Informant, Resco Keyboard, Activesync, Pocket Breeze (na Today), Pocket Weather (na Today) a SPB Pocket Plus 4.0 (na Today) .... ale všiml jsem si toho už když jsem to (před měsícem) koupil.
Bongo (35)|19.12.2007 13:49
Tohle se mi taky párkrát stalo, ale opravdu jenom málokdy.... taky mě trochu překvapuje, že po přijetí sms nebo po ukončení hovoru telefon na chvíli ztratí signál :D (mám WM6)